Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrKapocs

    őstag

    válasz Dr Bubo #14572 üzenetére

    A Shredditre írták, hogy talán a legjobb az összes között. Pár hete próbáltam. Ahogyan kell, az összes szabad helyet felülírattam vele, így elméletileg már semmit sem szabadott volna visszaállítania semmilyen appnak. Jött is az üzenet az értesítő sávra a törlés során, hogy kevés tárhely. Látszólag minden rendben volt, hiba nélkül lefutott minden. Kíváncsiságból feltettem egy random appot, talán ezt a helyreállításra. Egyklikkes restore és kb. mindent vissza tudott volna állítani. Arcom leszakadt... és tényleg vissza tudott hozni képeket, kb. mindent.

    Oké, gondoltam nézzük tovább, én magam másoltam egy csomó filmet az üres tárterületre, így felülírtam mindent elméletileg. Ezután törlés. És láss csodát, az app ugyanúgy helyre tudta állítani a régi képeket, dokukat. Nem tudom az okát, nem tudom a miértet és azt sem, hogy hová kerülnek rendszer szinten a törölt fájlok, de az tuti, hogy egy csomót még most is helyre tudnék állítani közülük.

    Szóval szerintem root nélkül vagy komolyabb app nélkül nem fog menni a végleges törlés. Gondolom a hard reset is oké mondjuk egy nemzeti törlő appal. A nemzeti törlő appot próbáltam már, az nálam mindent legyalult. Nem volt rövid idő, de jó volt.

Új hozzászólás Aktív témák