Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Süvi #848 üzenetére

    A többcsatornás hangokat PCM-be küldi tovább, azaz nem godja kiírni az erősítőd, hogy Dolby HD hanem azt írja ki, hogy Multi CH. Dolby Atmos, DTS-X a szó szoros értelmében nem érhető el, hogy ezt megoldják-e vagy sem az talán kiderül, akár az új tvOS bemutatóján.
    3D megy de nem tudom kipróbálni mivel hanyadolom egy ideje és a gyártók is így tesznek.
    Új változat nem hiszem, hogy lesz mivel jóval erősebb az ATV 4K kb. bármelyik piacon lévő lejtszóhoz képest és többet is tudna, OS-sel fogják "turbosítani" ha akarják. Képminőségben előrelépés lenne, tudásban is, A Multi CH sem rosszabb, sőt. Az Apple TV 4K chip szinten minden tudna, tehát nem kell új hardver csak a szoftvert kell frissíteni.

    (#849) kagzer
    Ez így kevés, milyen programmal csúszik? Infuse Pro-val nem tapasztaltam csúszást, persze lehet, hogy van olyan anyag ami csúszna. MrMC-ben sem, bár mostanában nem azt használtam.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák