Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KayD

    újonc

    Három hete rendeltem, amikor megjött le is frissített, a google accountommal szépen át is jöttek rá a régi MI A1-emről az alkalmazások, jelszavak.
    Három alkalmazás van amit minden nap használok, Samsung Health, Locus Map Pro, és Strava. Hát ezen egyik se működik. A lépésszámláló csak akkor számol ha meg van nyitva, és a többi program előtt van, ha hátrébb kerül megáll. A Locus pár méter vagy párszáz méter után odafagy, és nem számol tovább, a Strava ugyanígy lefagy, de annál olyankor az időszámláló is megáll, és húz egy egyenes vonalat az ország másik végébe mintha odateleportáltam volna. Meg van hogy nem nyílik meg fél percig egy alkalmazás sem, hiába bökök rá, csak lapozni lehet ide-oda.
    Rendszerfrissítés után ugyanez, elküldtem szervizbe, és visszakaptam hogy minden letörölve, de semmi nem változott. Ja hogy nem gyári alkalmazások, akkor nincs rá garancia... Forduljak a kínaiakhoz meg a programok gyártójához. Szóval vettem egy hulladékot, és vihetem mellé a régit is és powerbankot mert kb 1 óráig bírja :W Mit csináljak?

  • KayD

    újonc

    válasz bbpro #1731 üzenetére

    A locus pro konkrétan úgy is megfagy, hogy teljesen fel van töltve a telefon, be van kapcsolva a képernyő. Elindulok, egy ideig rajzolja az utat, aztán ottragad egy ponton, az időt számolja tovább. Ha rányomok hogy helyezze a térkép közepére a jelenlegi pozíciómat, egy pillanatra odaugrik, aztán vissza a beragadt pontra. A Strava volt úgy, hogy 10 km után megfagyott, máskor meg 70-et végigcsinált. A lépésszámlálónál is hektikus hogy mikor megy és mikor nem, legalábbis nem láttam arra utaló jelet, hogy egzakt módon függne valamitől. Ezért inkább hardveres hibára gyanakszom. Most megint szervizben van, de nagyon úgy néz ki megint ugyanúgy vissza fogják adni, arra hivatkozva, hogy ez nem garanciális. A gyári google maps-ot nem teszteltem rajta hosszú távon, de van esély hogy az is akadni fog, még ez marad "esélyként". Négy telefonon használtam már gond nélkül ezeket az appokat, még régi négymagoson is gond nélkül mentek, ezernyi elmentett útvonal, stb, elég dühítő hogy ezt meg alig tudom valamire használni.

  • KayD

    újonc

    válasz bbpro #1731 üzenetére

    Köszönöm a tippet! hihetetlen hogy csak az akkukímélő beállítás volt a baj, kétszer volt szervizben, úgy vittem be megmutatni hogy minden meg volt fagyva, és sem az üzletben, sem a szervizben nem jöttek rá hogy miért nem működött :))

Új hozzászólás Aktív témák