Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lotusomega

    senior tag

    válasz csab2 #217 üzenetére

    Ne haragudj, de 200+ hozzászólást nem böngészgettem végig, én mint egyszerű naív felhasználó úgy gondoltam hogy ha kijött valami hivatalosan, akkor az a minimum hogy a telefonhoz adott hivatalos programban ez megjelenik és elérhetővé válik, nem nekem kell utána mászkálnom és keresgélnem, szövevényes utakon keresztül. De nyílván ez csak az én naívságom, hogy egy ilyen értékű telefonhoz normális supportot várok.

    (Arról nem is beszélve, hogy több mint egy év kellett ahhoz hogy a frissítésekkel kijavítgassék a telefon hibáit, és végre egy normálisan használható telefon legyen belőle. Bár ugye még mindig közel sem tökéletes, attól nagyon messze van. Végre van használható görgetőrutin, de widgetes képernyő persze még mindig nem. De lehet hogy csak én várok sokat a pénzemért mondom mégegyszer. Aztán a valóban ovi szintű alkalmazásboltról ne is beszéljünk, hogy az milyen színvonalú. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy érdekes módon egy bizonyos almás gyártó, tud olyan színvonalú támogatást és alkalmazásboltot nyújtani a telefonjához amit az ember elvárna.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák