Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fornettisuti

    veterán

    válasz agabe #23 üzenetére

    Alcatelre világgarancia van, csak a számla kell a vásárlásról, ha az megvan, support is van.
    Itthon is van hivatalos leszerződött szervize, szinte minden nagyobb városban :DDD

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

  • tutis

    őstag

    válasz agabe #23 üzenetére

    1. Nem említettem ebay-es vásárlást, ha azt hiszed hogy külföldi vásárlás = ebay akkor tévedsz.
    2. Vám és áfa után is sokkal olcsóbb a készülék mint itthoni áron lenne
    3. Vámot+ áfát rengeteg módon ki lehet kerülni. Jellemzően két lehetőséged van. Ha DHL-el küldeted, akkor alacsony értéket kell ráírni a dobozra (ezt az eladónak lehet jelezni, sőt, külön kérdezik hogy így küldjék-e.)
    Második lehetőség ha singpost vagy chinapost-al küldeted, így 2-4 hét a postázási idő, de valószínüleg nem vámolják le.
    4. Support: több lehetőség van. sok bolt akár rootolva, módosított rommal telepítve adja a telót, ha ezt úgy kéred. Szoftveres oldalról ráadásul xda-n elég sok minden beszerezhető, tehát saját magam is meg tudom oldani a szoftveres dolgokat. Hardveres oldalról postázni kell a telót, megjavítják és visszapostázzák. Viszont itt jegyezném meg a saját telefonom topikjában (LG) rengeteg olyan emberrel találkoztam aki leadta a szervizbe a telót és hetek múlva kapta vissza. Ennyi idő alatt külföldről is megjön.. Külföldre 2150 Ft-ért ki tudod küldeni a telót, szerintem ha személyesen elmész a szervizbe, a benzinköltséget is lehet ennyi. Ráadásul sok külföldön is kapható telefonnak itthon is kapható hardverei vannak.
    További szoftveres support: LG telefonomra most érkezett meg csak az ICS, külföldön már Jelly Bean-el is árulnak telókat.
    Hidd el, nekem nincs szűk látóköröm, vásároltam már itthon is telót sokat, sőt azt sajnálom hogy a külföldi lehetőségekkel nem találkoztam hamarabb. Én látom mindkét oldalt, de sok ember csak az itthoni lehetőségeket ismeri. Ők a szűklátókörűek hidd el, nem én..
    Illetve hangsúlyoznám, ne feledd, míg egy s3-as samsungot itthon kb 120ezerért veszel meg, addig külföldről egy hasonló műszaki paraméterekkel rendelkező mobilt jó esetben 65ezer Ft-ért meg lehet venni. Nekem nem kérdés melyik a best buy.

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák