Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz janeszgol #138 üzenetére

    ashásoknak ez kicsit drága lesz, ennyiért már wp-t is ad a nokia, ami azért ennél jobbnak tűnik...

    nekem (nokia wp tulajként) az a bajom ezzel a telefonnal, hogy olyan mint a wp. amikor kihozták már piacon volt mindenki aki számított, látszott a csapásvonal, az irány, merre kéne menni. ehhez képest csak vakarták a fejüket és azóta is toldozgatva van. szép lassan kijön a frissítés, és végre lesz lehúzható értesítési és vezérlősáv? ennek élből benne kellett volna lennie, hogy a wp féle univerzális hangerő állítást is aki kitalálta... ezt is javítják persze, de na... toldozgatják, tákolgatják, az új verziót dev accal már próbáltam, végre kezdi elérni azt, amit szerettem volna egy éve kivenni a dobozból.

    megint lett volna egy ziccer hogy megcsinálják jól, és megint kapkodás van, megint tákolás van, megint szívás van. megint nincs átgondolva a konstrukció, a szoftver, bugos, nem droid szinten, hanem nokia szinten, ami messze túlmutat a jelenlegi droidon... értem én hogy nem adhatták volna ki ha akarják se full droiddal play meg gmail meg társaival, de ez jó lett? ha asha vonalra szánják akkor miért jó egy okostelefont visszabutítani kiherélni, megcsonkítani, majd amíg még tele van buggal kiadni hogy vegyétek meg? ehhez miért kellett droid?

    a wp alsó szegmense alá ha belőnék, és gőzerővel javítanák a bajait akkor lenne miről beszélni. 33k körül mozog az 520 függetlenül, mondjuk egy 28-30k-t el tudok érte képzelni. 30k fölött inkább vennék wp-t főleg annak tudatában, hogy ez a telefon mindig is mostohagyerek lesz, se most a jövőben pedig főleg nem fogják túlzottan fejleszteni, az ms se fog túl sok embert ráállítani, a wp fejlesztési ütemét elnézve (amit állítólag szeretnének sikerre vinni...) pedig nem sok jót jósolnék ennek a termékvonalnak :(

  • calocsay

    tag

    válasz janeszgol #138 üzenetére

    Ez teljesen nyilván való, de nyilatkozatban is elhangzott már. A következő 1 milliárdnak fejlesztenek olcsó okostelefonokat. Rengeteg Asha készüléket adnak el és most nem csak az 500-as szériára gondolok. Az ismerős elemek megmaradtak, de bővültek tovább. Alapvetően a Nokia meglévő táborára épít ez az üzletág, akik több 100 millióan vannak. Ha évente kihoznak egy-egy új modellt, vagy akár többet is, nagyon is ott lesz. Ráadásul nem létezik olyan szegmens, amiben a Nokia ne képviseltetné magát, de minden eszköze jól használható. Van alap mobil, középkategória, csúcsmodell, phablet, tablet, qwerty. Aki eddig hagyományosról okostelefonra váltott azért tette, mert bizonyos dolgokra nem volt képes a hagyományos telefonjával. Most annyi történik, hogy amit az Asha nem tudott már, azt az X és az X2 is simán adja és baromi olcsón, ne elejtsük el. Viszik ezt odaát mint a cukrot, efelől semmi kétségem.

    Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

Új hozzászólás Aktív témák