Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Nem egyszerű műfaj ez az EKG
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen okostelefont vegyek?
- Tasker
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
Új hozzászólás Aktív témák
-
Trevize1987
aktív tag
Megesik. Nekem is van sok alkalom, sokféle helyzetben amikor váltani szeretnék, vagy minimum sikítani, de hát még itt vagyok. A L800-as óta kábé béta tesztelőként. Még kitartok, de azt el kell ismerni, hogy a Microsoft-nak sokkal jobban össze kéne kapnia magát és ennek ellenére a kényelmes csigatempójában halad még mindig. Szóval megértelek.
-
btudos
nagyúr
Lehet hogy a kiosztás miatt, ha headsetről van szó. A Beats-ek kivétel nélkül almához vannak gyártva, a mobilgyártók meg többféle kiosztást használnak, nem minden almához gyártott füles jó mással, én is szívtam már hasonlót. Venni kell egy rendes headsetet, és nem lesz ezzel gond. Meg vásárlás előtt érdemes tájékozódni a megfelelő kompatibilitásról. Amennyiben csak egy egyszerű füles, akkor nem tudom mi lehet a gond, másik fülessel is megvan a különbség?
Új hozzászólás Aktív témák
ma Nincs mese, ez most a legjobb kamerás okostelefon. A 41 megapixeles szenzor és a hat lencséből álló optika együttese verhetetlen a mobilos képalkotás kapcsán.
- Bontatlan, iPhone 16 Pro Max 256gb, natúr titán, 3 év garanciával, eladó!
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 15 Pro Max / 256GB / Natural Titanium / Gyári kártyafüggetlen (289)