Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elekreg

    tag

    válasz Fancy-boy #60 üzenetére

    A hoisszabb idő nagyon megfoghatatlan fogalom esetemben, mert nem emlékszem rá, hogy melyik telefonom volt meg akár csak egy évig is, de majd kiderül, ráadásul ezt a később megjelenő telefonok is befolyásolhatják, mint például a Mate 10 Pro, iPhone X és hasonlók, de jelenleg valóban azt mondom, hogy kevés telefon szokott így megfogni, ráadásul úgy, hogy voltak mellette sokkal drágább és bizonyos szempontok alapján jobbnak kikiáltott típusok is, mégsem azokat használom most.
    Magamban mosolygok csak, mert sokan úgy húzzák le, hogy csak tesztre (akár erre) hivatkoznak, de biztos vagyok benne, hogy ha a gyakorlatban használnák kicsit, egy részük véleménye megváltozna, kivéve a nagyon más irányban elfogultakat.
    Többet lehet adni ilyen tekintetben például azon felhasználókra, akik értenek is valamennyire mondjuk a (mobilos) fotózáshoz, tettek le ilyen téren valamit a fórumban és itt azt írják, hogy nem rossz a kamera, mert tovább látnak akár egy fényképnél, mint a nem hozzáértő fanyalgókra.
    Ezt mutatja a szolgáltatás, de nem véletlenül írtam korábban, hogy nincs már akkora jelentősége a garanciális szempontból, most (még?) legalábbis:

    C

    doooo: Nem sokkal többet tud az az S8, nekem S8+ volt, mégis ment a Nokia 8 mellől.
    Kamerában sem volt jelentősen jobb, hogy csak egy dolgot írjak az elcseszett kamerás véleményedre.
    Ha a megfelelő árakat (hivatalos/nem hivatalos) hasonlítom össze, akkor rosszabb az S8 ár/érték aránya.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák