- iPhone topik
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Nem növel telepméretet a Galaxy S26 Ultra
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bdanyy
addikt
és agabe:
Köszi
Hát igen, iphoneon kívül még htcket is kellemes fogni, és mivel többször tartom kézben a telót általában, mint pörgetem 100%-on a socot, így nálam ez is fontos. Mondjuk az s3 a ramkezelés miatt is kiesne. Egyszerűen nincs mire cserélni szinte, vagy a szoftver vagy a minőségérzet szar a felsőkategóriában.
-
noorbertt
őstag
Nem úgy működik h 50fontért adnak másikat? Vagy az arra érvényes ha elhagyod?
Goolge: 279font
Warehouse: 389.95fontRemélem 1-2héten belül kapható a playen keresztül,mert 100font az 100font
(A maradék 10fontot a postának tulajdonítom, hiszem a warehouse ingyen hozza ki.)
De muszáj leszek venni valamit..
-
BanJoeJack
csendes tag
A kijelzősárgulás nálad is jelentkezik, ha elkezd hőt termelni a cuccos? Bár nem hiszem, hogy annyira zavaró lenne, azért érdekelne. Meg esetleg a gps, elég gyorsan talál pozíciót?
Más: Anno olvastam, hogy sokan azért nem ajánlották az androidot, mert ilyen random hülyeségek történtek, pl. nem ébresztett a telefon (ami azért elég gáz tud lenni). Ilyen már egy N4-el nem nagyon történhet meg, ugye?
Bár már váltottam is pénzt euróra, Spanyolországból vagy Franciaországból fog jönni, ha végre lesz készleten. Szerencsére én annyiból jobb helyzetben vagyok, hogy ez lesz az első okostelóm, így nem akkora kín még 1-2 hónapig nyomkodni a jó öreg w595-öt.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Honor 400 Lite+ Honor Choice Earbuds fülhallgató, fekete, bontatlan, eladó
- Samsung Galaxy s23 256GB (Snapdragon Gen 2-es SOC) Cream színű gyári garanciás + carbon szálas tok.
- iPhone 11 Product RED Független 64GB
- Xiaomi 14 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új Poco F7 Ultra 512/16GB Black 3év garancia!
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- SZÜNETMENTES TÁPOK
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 TomaHawk R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 XC 12GB Rampage SHIVA 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest