Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edy89

    csendes tag

    válasz quailstorm #223 üzenetére

    Bocsanat, hogy igy betolakodok, csak eppen temaba vago helyzetben vagyok, es gondoltam megosztom. :)

    Ceges telefonkent 3 eve hasznalok egy Z3 compactot, ami igazabol az elso Androidos okostelefonom, es most adodott lehetosegem cserere. Csak a sajat szemszogembol tudok nyilvan nyilatkozni, de en nagyon megszerettem, gyors, ez ido alatt osszesen talan ketszer fagyott le (nagyon ritkan inditom ujra), az akku ennyi ido utan is csak picit vesztett az uzemidejebol, illetve szinten a merete pont akkora, amit kenyelmesen tudok a kicsi kezemmel is hasznalni. Nekem keves volt mar az elejen is a 16 GB belso tarhely, de ez nyilvan athidalhato, egyebkent semmi egetrengetoen negativat nem tudok a keszulekrol mondani. Szoval azt terveztem, hogy ha tudok, akkor ezen a vonalon maradnek a jo tapasztalatok miatt.

    Elsokent pont ezt a forumtemat ihletett cikkre bukkantam, illetve a kommentekre, es igazabol meggyoztetek, hogy nem biztos, hogy a legjobb valasztas lenne az ujonnan bejelentett compactra valtani.. Szoval par napja beruhaztam egy XZ1 compactba, meg egyelore ismerkedunk, nyomkodom, allitgatom.

    Nekem szemelyesen a Z3 formavilaga jobban tetszik, viszont a mereteit tekintve semmivel sem kenyelmetlenebb a fogasa az ujnak, nagyon kis kulonbseg van koztuk. Egyelore annyi problemam van, hogy nem sikerult meg ra tokot talalnom egyaltalan (a Z3-hoz rogton az elso meglatogatott BestByte-ban sikerult, raadasul szerintem kifejezetten jot is), szoval emiatt meg nem is hordom magammal napi szinten.

    Meg egy ideig nalam lesz a regebbi is, szoval hogyha tudok barmit segiteni osszehasonlitassal, akkor szoljatok. :)

Új hozzászólás Aktív témák