Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65193216

    törölt tag

    válasz Graphics #41 üzenetére

    miért ne gondoltam volna komolyan? nem tudom, hogy jön ide a snap 835-öd, de jó volt hehe haha

    (neked nem vázolok fel semmit, irritál a stílusod)

    [ Szerkesztve ]

  • tony_snow

    tag

    válasz Graphics #41 üzenetére

    Engem elsősorban nem az zavar, hogy nem úgy néz ki, mint a régi. Újítottak, nem ez a gond. Hanem, hogy pl. minek bele 2 mpx-es kamera? Aki nosztalgia miatt veszi meg, pont leszarja a kamerát. De ha már beleteszik, olyat tegyenek, ami a mai kornak megfelelőbb minőségű fotót készít.
    Nem tudom, nem lehetett volna megoldani egy kicsit nagyobb felbontású kijelzőt beletenni ahol nem annyira szembetűnőek a pixelek?

    és erre mondtam, hogy ennél sokkal jobb lett volna a régi külsővel kihozni, ha már 3310, meg nosztalgia..

    [ Szerkesztve ]

  • tony_snow

    tag

    válasz Graphics #49 üzenetére

    direkt írtam, hogy megfelelőBB... nem baj, tudtam, hogy oda kellett volna írni zárójelbe, hogy gyk nem csúcskategóriára gondolok. (mostmár ideírom neked zárójelben, mégcsak nem is középkategóriára).
    én pl nem tettem volna bele kamerát, ha nem lehet egy minimum 5 mpx-eset beletenni, mert ahogy mondod azt már nem bírta volna el hardware-esen.

    Az utolsó 3 bejegyzésed nem értem, szerintem azt másnak akartad írni.

    [ Szerkesztve ]

  • rozsgyi

    tag

    válasz Graphics #41 üzenetére

    A vibert csak azért írtam, mert a munkán kívül a barátokkal általában azon tartjuk a kapcsolatot. Azonban egy feature phoneba is elengedhetetlen manapság hogy meg tudjam nézni a levelezésemet és legalább egy pár szavas választ tudjak írni.

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #187 üzenetére

    Amennyiben ők felelősek a teljes terméktervezési és kitalálási folyamatért, valamint a piacstratégiáért és marketingért, akkor igen.
    De szerintem az a HMD Global lesz és a Foxconn csak legyártja.

    Az S30+-t amúgy te minek neveznéd, ha nem lehúzásnak? Közepesen használhatatlan telefonok kétszeres áron, amik visszaélek az emberek fejében élő Nokia képpel.

    Edit:

    Oké szia, viszlát, nem kellesz ide. Mi lenne, ha érvekkel jönnél a fórumozók szidása helyett? Én meg tudtam indokolni miért gusztustalan ezt a valamit 3310-nek nevezni. és te?

    Microsoft és Elop szörnyű dolgokat művelt, de egy valamit nem tett meg. Nem rombolta porig a minőséget és a színvonalat, nem adta el Nokiának a legolcsóbb kínai szart. A Lumiák közt voltak igényes darabok, L520 is nagyot robbant az alsó házban, de egy 920-925 vagy egy 1520 is méltóbb volt a Nokia címre mint egy filléres MTK-s akármi.
    Lumiák mind Qualcommok voltak. A sok probléma ami van az S30+-szal az nem is MTK szoftveres korlát, direkt vesznek gagyit évek óta. Mobiwire Dakota itthon kapható példa hogy lehet jobban is csinálni, persze az se egy 6303, de azért egy 230-nál jobb.

    (#188) Feketelaszlo: az elmúlt pár évben nem láttam nyomát se, hogy mást szeretnének, jó nekik az S30+. Ne reménykedj.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #190 üzenetére

    Bocsánat, hogy nem tudok állva tapsolni, hogy lerombolják azokat az értékeket, amiket a legtovább életben maradt európai mobilgyártó lefektetett.
    Remélem így jobban tetszik.

    Nyilván nem S40-re, hiszen ők már nem a Nokia és platformot se lehet már S40 alá kapni, lehet választani hogy Spreadtum vagy MTK. Aszt annyi.

    S30+ már akkor is szar volt, de akkor még volt Lumia legalább. Nyilván ahhoz képest nem változott semmi se.

    Azt kellene tudni, hogy MS fejlesztés-e az eredeti S30+. Szerintem nem. Ők már akkor kiadták bérbe azoknak akik most is csinálják, és ők csak a Lumiával foglalkoztak.

    Egyébként nagyobb volumenű márkarombolás egy régi sikerre pénzeszsákként tekinteni, mint teljesen különálló modelleket létrehozni. A Nokia 225 a márkanévvel élt vissza, a new 3310 az emlékeiddel is.

    (#192) Fancy-boy: Értelemszerűen nem, de mint fentebb írtam én picit mást vártam mint a már 20 variáció egy témára S30+-t. Viszont az eltérő funkciójú gombok egy műanyagra helyezése rossz anyagminőséggel párosítva bajos lehet.

    Azt a D-padot csak úgy lehetett volna megoldani, ha adaptálják hozzá a menüt is. Meg ugye csak egy oldalon volt olyan, aszimmetrikus a 3310, de ez szőrszálhasogatás.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #190 üzenetére

    Örülök, hogy csalódtál bennem, talán kisebb erővel kellett volna berúgni az ajtót és akkor nem reagálok vissza így.

    Az OS miatt volt megosztó a Lumia, arról meg nem tehettek a Nokiások, azt kellett csinálni. A formavilág az N9-ből jött, az anyaghasználat meg kiváló volt. Emlékezz mikor szöget vertek be a Lumia kijelzőjével. Én akkoriban annyira nem foglalkoztam az S30+-szal, mindenkit igyekeztem tájékoztatni a fórumban, hogy ez nem az lesz amit vár, és bajok lesznek, volt aki már későn jött mert megvette. Annyi volt a különbség hogy nem lovagolták meg korábbi modell hírnevét csak a márkáét.

    (#195) Ádám16: tudom hogy ezen hazugság elültetése a cél, csak nincs Nokia. Egy márkanévből a pénz kisajtolása van.

    Mellesleg a droidos "Nokiák" se tetszenek, mert elölről Samsung, hátul kicsit N9,Lumia 925, meg olyan semmilyen, amúgy meg semmi különös.

    new 3310-től csak annyit vártam, hogy ha már 3310-nek merik nevezni, akkor pici köze legyen hozzá, de hogy megfogják a 222- vagy a 230-at és köréépítenek egy csúnya tarkabarka házat, az már sok viccnek is.

    Fentebb láttam a Nokiás törzsközösség reagálását, szerintük is hullagyalázás. A Nokia egy eszmét jelentett és embereket, mérnököket, fejlesztőket. Ha jó volt ha nem, a Nokia jelentette az S40-et, az S30-at (eredetit), az S20-at, az S60-at, a Maemo projectet, az N9-et, meg az extravagáns megoldásokat, mint az eltekerhető aljú Xpressmusic, az N93 zsanérkamerája, a 808 PureView. Az egész Linuxos project. A 6822 és E70. A communicator. Meg a swipe UI ami száműzte a fizikai gombokat.

    Egy Sailfishben több Nokia van mint egy tucatdroidban akárhogy is csavarjuk.

    Azok az emberek, akik a Nokiát csinálták meg már rég odavannak, Samsungnál, Intelnél, valahol a világban. Nem levegőből kapom, olyan szoftverfejlesztőktől, akik dolgoztak a Nokiának. Személyesen mesélte (SZTE szoftverfejlesztés-tanszék, Maemo-s projectek)

    Tehát nem az a kérdés, van-e Nokia feliratú akármi. Olyat bárki tud. A szellemi örökség ami hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #197 üzenetére

    Azért kiosztottad az egész topicban a negatív hangvételűeket szépen. Igaz határokon belül.

    FB-n és 9gag-en is meme a 3310, tuti hogy lesz ebből bevételük, mert kell a népnek akkor is ha azt se tudják mi van.

    Ebben is igazad van, hogy a Nokia adta el a nevet, de a "bűncselekményt" nem ők követték már el. Mint ahogy a Grundig TV és az AKAI telefon se az eredeti cég sara, de a magyar Oriont is ide sorolhatjuk. Philips jó példa arra, hogy ügyelni kell kinek adod oda a nevet.

    Másik, hogy én Nokia alatt a szoftvermérnököket értem, a "főnök" nem izgat, a belső harcok miatt ment szét az egész Nokia ahelyett hogy robogtak volna tovább 2007-8 körül. Nem tudtak megegyezni melyik irány kell, volt visszafejlesztés is S60v3 és v5 közt, aztán látod mi lett belőle. MS megvette őket mire kész lett a Maemo és a Belle meg a piac le volt tarolva.

    Másik, hogyha pénzt akarsz, akkor azt lehet értékteremtéssel is. Nem csak hullarablással. Mennyire lenne nehéz legalább egy Mobiwire Dakota vagy egy komolyabb Evolveo feature phone tudásszintjével kihozni S30+-t ezek helyett a Kínában is gagyinak számító MT6260-ak helyett?
    Kevésbé sírna a szánk ha nem lennének olyan kőbuták már évek óta, kvázi fejlesztés nélkül. A Bluetoothon kívül olyan maradandót nem csináltak meg a platformon.

    Nanananna, N9 úgy jött ki hogy addigra már benne volt a kés a Nokiában. Nem is örült neki az MS hogy az még kijött. Az csak azért jött ki, hogy megmutassák hogy elkészült, lett volna ilyen is, de nulladik naptól nyilvános volt hogy elengedték a kezét. Dettó mint 808, az is azért jött ki a Bellével mert elkészült, nem azért mert az MS azt akarta.

    Csomó minden ki se jött, Meltemi is létezett, protoig eljutottak egy ruszki szerzett belőle. Asha 501 helyett Linuxos Nokiák jöttek volna eredetileg.

    Geely, hát nem hiszem hogy ki fognak jönni egy papír V70-nel amit Maruti 800 motor hajt. Sarkított hasonlat, de remélem érted. Ha minőséget adnak továbbra is, könnyebb beletörődni.

    Microsoft meg nem akart semminek a szellemi örököse lenni, nekik kellett egy jó szervizhálózat, egy jó név, jó szakemberek és gyártósorok. Egy komplett telefonos üzletág. Abba a modellbe viszont csak a Windows Phone fért bele.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #200 üzenetére

    Én ugyanúgy bűncselekmények tartom a kamu Lenco lemezjátszót meg a kínai Orion DVD-lejátszót és lemezjátszót is. Visszaél az emberek bizalmával, a márka puszta eszmei értékével akarja eladni a szemetet. Szerintem ez nem etikus. Az S30+ pedig annyi ponton visszalépés a korábbiakhoz képest, hogy beleesik a használhatatlan kategóriába sok esetben.

    A reklámhoz meg gratulálok nekik, tisztában vagyok vele, hogy akármennyire is rémgagyi ez a készülék és inkább venne az ember egy 230-at ennyiért, működni fog. És működik. Olyan oldalak is lehozták aminek köze nincs az infotechhez. Csak nincs mögötte semmi, egy üres lufi. Bosszantó.

    Tekintve, hogy a Nokia kivonulása óta nem kapni olyan készüléket, ami megfelelne az igényeimnek, és a Nokia N900 óta nem sikerült senkinek se előhozakodnia egy rétegcuccal, nyilván megvisel.
    Érzelmi alapon dőlne el? Nem hiszem, a WP ellen nem harcoltam, mert az a maga módján színvonalas volt.

    Ha az S30+ nem lenne ilyen szar, és a new 3310-nél nem szúrták volna ki a szemünket egy beburkolt 230-cal, akkor nem hisztiznék ennyit sok más fórumozóval együtt.

    OFF OFF: Nokia N9-et azért is gáz volt részedről lehurrogni hogy egy készülék és kipukkadt, mert az egész mérnökgárda alapított egy új céget, lefejlesztett egy saját OS-t N950-re, promózta, és kijött a Sailfish OS-sel. A Jolla. Ennyire volt kifutva a project. Rohadt sok benne maradt a Nokiában sajnos. Bosszant az is hogy a mai piac ennyire beszűkült. Most már teljesen kétszereplőssé vált.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #203 üzenetére

    Miből gondolod, hogy hozott anyag?

    Az utolsó S40-es készülékek az MS uralma alatt jöttek ki, névszerint 206, 301, 515. Lásd cikk címe.

    Tehát, MS uralom alatt még jött ki S40, ugyan a Suite-tal már nem volt kompatibilis, és a Suite által használt protokollok közül sem ment minddel (mókolás otthon), de egyébként S40v6 volt. Kb az lehetett az örökség, az utolsó raktáron maradt szemét.

    Az MTK-s Nokiázás az ezek után pár hónappal kezdődött vérgagyi modellekkel. Mivel korábban nem volt nyoma a Nokia cuccai között semmilyen S30+-ra utaló dolognak (A Nokia 100 tudtommal nem MTK), így azt merem feltételezni, hogy ez már a Nokiás szálak elszakadása után, a névhasználat jogával történt, és a UI meg ikondesignereken kívül sok Nokia nincs benne. Egy MTK-s platform megtémázva, átalakítva.

    Ha van erre cáfolatod szólj, webarchive-ban lehet már csak kotorászni, de anno a Nokiának igen jó platformleíró fejlesztői segédletei voltak, és abban S30+ sose volt.

    Ha lett volna a Nokiának terve az MTK-ra átállásra, akkor lenne J2ME supportja kicsit jobb az MTK-nak, lenne rá Nokia API, nem lőtték volna le a Nokia browsert átadva az Operának, nem lőtték volna le az Ovi storet átadva az operának. Semmi nem utal arra, hogy még a Nokia megkezdte volna az MTK-ra való átállást.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #205 üzenetére

    2013 MWC-n a 105 az még Infineon alapú volt, valószínűleg a 100 is korábban.

    108 biztosan MTK ahogy mondod. Mondjuk 108 szintjén nem is lehet mellélőni vele, de a 225 az sokkoló volt a 206 után. Sokkolóan gagyi.

    Amilyen egyszerű felépítésű volt egy alap Nokia, nem hiszem hogy a gyártósor külön MTK-sítva lett volna előre. A tervezés az nyilván korábban megkezdődött, de 2013 már vastagon a Lumiáról szólt, bejelentés előtt de már nem ősNokia megbízásból készülhetett inkább.

    Én elfogadom az érvelésed abból a szempontból, hogy nem most kezdődött az S30+ és hosszú a fejlesztési folyamat. Az üres lufi viszont attól még üres lufi marad, és teljesen kiakadtam mikor megláttam videón a mai 3310-et, hogy ez volt a nagy durranás.
    Valamint ideológia ide vagy oda, az S30+ is gagyi marad.

    Erre már könnyű ráhúzni a nem etikus hullarablást...

    Az Oriont is pont ezért mondtam, azt is eladták. Mivel nem volt már belőle semmi, utoljára pénz csinált a magyaroknak. Aztán jött vissza kínából a csomag, apám is vett belőle, meg még sokan, fórumon is volt cikk, de nem tudtam neki örülni. Apám azért vette meg mert rá volt írva hogy Orion.
    S30+ készüléket nagyon sokat azért vettek mert olcsón szerette volna a megszokott tudást és minőséget.

    Aztán mikor el kellett mondanom hogy se suite se Bluetooth kihangosító se karakterlimitmentes névjegyzék nevek, akkor joggal voltak dühösek a vásárlók.
    Ehhez képest a 3310-zel eljátsszák ugyanezt. Na neeee, menjenek már a fenébe. Csináljanak valami működőt és próbálják újra. Legfinomabban ennyit tudok rá mondani.

    Én viszont fekszek, téma is kb elfogyott, MTK váltást nem hiszem hogy ki tudnánk elemezni forrás hiányában.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #208 üzenetére

    Rajta van a magyar három fejű embléma is, tehát tuti az.
    DVD lejátszón nem volt ilyen viszont. Betűtípus egyezett csak.
    De ez már nagyon OFF, csak egy példa volt a vásárló tudatos megtévesztésére.

    Ehh, "áldozathibáztatás". Igen a vásárló kivédheti megfelelő felkészültséggel, de tudják hogy a nagy része nem fogja tudni hogy mi van hogy van a cégekkel.

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Graphics #187 üzenetére

    Semmilyen mocskolódás nem ment, szimplán azok, akiknek volt régi Nokiája és tudja, hogy az milyen volt, nem tartja viccesnek a 3310-es visszatérését ilyen vacak minőségben. A gombokon már látszik, hogy egy gagyi borzalom a nyomásérzet, de remélem ezt majd a MA!-s srácok letesztelik. A csillogó színek sem voltak jellemzőek az eredetire, volt mindenféle rikító szín, de matt volt mind. (Arra emlékszem mennyire jól nézett ki az átlátszó kék elő -és hátlap.) Szép volt pirosban a hölgyeknek, feketében elegáns volt, az átlátszó variáns pedig tökéletes hülyegyerek telefont csinált belőle. Utólag persze mindenki olyan előlapot pakolt rá, amilyet akart, de eredetileg matt volt.

    Nem az a baj, hogy visszatért a 3310 én is nagyon vártam, még poénból gondoltam is, hogy veszek egyet. Apukámnak is elgondolkodtam rajta az öregedő 301 helyett. Nem az a baj, hogy filléres. Nem az a baj, hogy színes a kijelző. Nem az a baj, hogy van benne kamera. Sőt. Az utóbbi két dolog még jó ötlet is. Az a baj, hogy leginkább arra számítottam, hogy jön egy modernizált 3310, ami tényleg hozza a réginek a formáját, akár D paddal, akár nem, kicsit legalább dolgoznak a rendszerén és visszahozzák az eredeti kinézetet, felül lesz a ki -és bekapcsológomb, és ami még nagyon fontos: Megbízható lesz, ami bírja a strapát. Ez a csillogó vacak szerintem ha háromszor leesik már egy karcos, repedt hulla lesz.

    Pont nem érdekel hol készítik/tervezik, felőlem lehet az Kína, Komárom, vagy akár Kazahsztán is, baromira nem izgat, az a lényeg, hogy jó legyen a végtermék.

    Az S30+-t aki ismeri tudja, hogy mi a baj vele, főleg az előző rendes Nokia rendszerekhez képest. (S40,S60 stb.) Persze nyilván már akkor gyanítható volt, hogy valami ilyen fog megjelenni 3310 címén, amikor bejelentették, hogy 20.000 Forint körüli áron lesz kapható. Hidd el, szerintem ha kicsit több időt nyomtak volna bele, igényesen megcsinálják úgy, hogy jobban idézi az eredetit, akkor még többért is adhatnák és több is elmenne. Mert látszana benne a belefektetett munka és még tényleg poén is lenne. Ez így csak egy filléres kacat. Hiába reklám termék.

    A droidos Nokiákról eddig csak jót mondtam, a tesztek során kiderül, hogy jogosan-e, szerintem jó termékek lesznek.

    Egyébként meg a hozzászólók döntő többsége nem is egy Androidos 3310-est szeretett volna, hanem egy jó butatelefont. A 3310 se volt más.

    A Volvo-s példával meg csak annyi a gond, hogy a Geely tulajdonképpen csak a pénzt tolja a Volvoba és hagyja a Volvo mérnökeit dolgozni és meg is van az eredménye, az XC90, az S90 és a V90 is kiváló termékek lettek, rég volt ilyen jó palettája a márkának.

  • válasz Graphics #200 üzenetére

    Csak sajna itt az a gond, hogy a reklámból nekem még nem lesz használható telefonom. Sajnos ez a 3310 körüli marketing egy hazugság on alapul, had ne tetsszen egyeseknek ez, gáz, hogy a 2007-es mobilom bizonyos szempontokból leveri ezt a készüléket, pedig se sd kártya, se színes kijelző, se optika rajta. Egy használható géphez nem kellene sokat tenniük, minthogy egy cseppett kevésbé kopogósra venni a műanyag frizurát, illetve adni hozzá legalább 3-4 programot és csak olyanokról van itt szó, ami már egy ezer éves s30-ban benne volt. Converter, countdown timer, stopper. Ez akkora nagy kérés? Ennél jóval több dolog volt egy S40-ben. Csak pár progit kéne hozzáírni. Miért lehet ilyeneket egy sansaclip mp3-on elindítani, vagy doom-ot játszani de ezen a készüléken nem? Üzlet, márpedig ez mocskos üzlet.
    Amúgy a Microsoft alatt is sokan dobálták a Lumiákat (amik hardverileg jók voltak, csak a win támogatottsága zéró, bár nekem a mai napig elég lenne okostelónak a 630, ha egyáltalán használnék ilyet :D használok csak sim nélkül, nagyritkán térképnek meg tabletnek), amúgy a Volvot is sokan dobálták ugyanúgy, csak épp ezekről van nem vettél tudomást vagy nem olvastad a kommenteket.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • MK VII

    veterán

    válasz Graphics #235 üzenetére

    Hagyd rájuk...
    Csak fröcsög a szar az arcukból, mert képtelenek nem negatívan ránézni egy mobilra ami nem hozza be a kávédat reggel...
    Teljesen igazad van...
    Meddő vita amit lefolytatsz velük.. Ezeknek az embereknek semmi nem jó... :N

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #265 üzenetére

    Nem kérdeztelek, te nem akartad mindenáron az S30+-t tuszkolni gyerekre. Szóval valamit félreértettél, már megint. szupermacsnak és MK VII-nek szólt mint olvashattad...

    Mindegy, nekem mára elfogyott az időm, jó fórumozást nektek. Én az idős szülők szigorát tapasztaltam meg, és a totális számítógép, meg telefonellenességet. Így tanultam meg hogy kell lopva, észrevétlenül kockulni, álcázni, csomó jó skill. De nem biztos hogy ez a jó irány...

    Persze amekkora szabadságharcosa volt a nyomógombos telefonnak apám, annyira sokat tolja manapság az okosat mióta kapott tőlem. Sokkal többet mint én...
    Infós pályára nekem rosszul jött hogy nagyon későn tudtam én rendelkezni a gépezés fölött, kortársakhoz képest. Telefon azért volt kiút, mert pici, el lehet rejteni. De ne tudjátok meg mennyit kellett még hatodikban egy pokoli drága kő kemény 19 ezer Ft-os használt jószágért lobbizni (W810)... 3 évig tekert nálam, de megtartottam mert feeling.
    Ja és sose voltam az a telefonelhagyós, meg összetörős, ellentétben azzal, aki tiltotta tőlem.

    2017-ben nem elzárkózni kell a techvilágtól, hanem együttélni vele. Elzárni úgyse fogod tudni, mert a gyerek az ügyes, megtalálja a módját. Akár tegnap unokaöcsémet mesélhetem, ott is be van tiltva, nincs okostelefonja sem. Apja elaludt, kilopta a zsebéből a telefont, feltelepítette a játékot, játszott, felébredés előtt letörölte, visszarakta, és mégis lebukott mert a play store-on hagyta.
    Más kérdés, hogy saját gépe már régóta van, és nem jól tanul meg spoiled kid...
    Azért engem se kellet félteni anno. Fater mikor betiltotta a telót, orra előtt ki kellett nyomni. Alkalmaztam az óra gifet ami összeomlasztja az SE-t, telefon újraindult a szekrény mélyén, másnap felhívtam vezetékesről, bingó :DDD

    Valamint ismerek pár olyan fiatal felnőttet és kamaszt, ahol a szülői szigor nagymértékű és sikeres volt. Teljes informatikai analfabéták lettek. Most már hiába van neki, gőze nincs mi az és mire jó.

    [ Szerkesztve ]

  • pranksta

    tag

    válasz Graphics #301 üzenetére

    Majdnem beette a kolléga és válaszolt egy kérdésre, de szerencsére te jöttél és szóltál. Megmentetted a fórumot attól, hogy részletesebben megismerjünk egy érdekes véleményt. A nap hőse.

    dubito ergo sum

  • Chal

    addikt

    válasz Graphics #332 üzenetére

    Szerintem meg sokan. És mivel ezer éve kiforrott tömegtechnológiák lennének benne, ezért a gyártása is olcsó lehetne. 150 USD körüli retail áron ki lehetne hozni, lenne egy réteg aki kajálná, és el is tartaná. Az tény, hogy nem az idős szülők lennének azok, sem a tinik, sem a barátnők/feleségek. De ettől is lenne szép.

Új hozzászólás Aktív témák