Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Hát nekem ritka nagy csalódás ez a "3310-es". A képekről ítélve a gombok minősége iszonyat gagyinak tűnnek, a csillogós hátlapért pedig megérdemelne a tervező egy nagy tarkón csapást. Iszonyat jók voltak azok a matt színek, amik az 5110-től a 3410-ig megvoltak. Ez így olyan, mint egy játèktelefon. Kár érte. Szerintem bőven belefért volna ha jóval többért adják, de legalább hozná azt a szintet, amit egy igényes telefonnak hoznia kéne. Látom, hogy nem annak szánták, de nekem ez így csalódás.

    De hogy valami pozitívat is mondjak, a kijelző és a Snake plusz pont.

    Ha pedig az a szerencsétlen S30+ fut rajta, akkor az még az előd meggyalázásával is egyenértékű.

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz quailstorm #111 üzenetére

    Nagyon egyetértek. Ezekkel a specifikációkkal még többet is elkérhettek volna érte egyébként. (Szerintem)

  • .Szaki.

    addikt

    válasz -Ben- #154 üzenetére

    Szerintem sokaknak, akiknek tetszik ez az eszköz nem fogott a kezében még eredeti 3310-est. Pláne nem akkor, amikor még újnak számított. Ez lehet az oka. Nekem akkortájt 5110-em volt, ha azt próbálták volna visszahozni és az is egy ilyen vacak lett volna, akkor még jobban tudnék háborogni, de ezért a telefonért is tényleg jár a f*szkorbács. (Pedig az még talán jobban is illett volna a mai telefonok közé, hiszen az is egy féltégla volt, igaz az súlyban is.. :DDD )

    Crafter32

    Ha lehetne kapni, akkor persze jobban járna vele, azon még legalább S40 volt, de ennyi erővel még egy 301-gyel is jobb lenne, már csak a rendszer miatt is. Kár, hogy már azok sincsenek sehol, pedig anno már azokat is fikázták, mert próbáltak már "okostelefonnak tűnni."

    [ Szerkesztve ]

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Graphics #187 üzenetére

    Semmilyen mocskolódás nem ment, szimplán azok, akiknek volt régi Nokiája és tudja, hogy az milyen volt, nem tartja viccesnek a 3310-es visszatérését ilyen vacak minőségben. A gombokon már látszik, hogy egy gagyi borzalom a nyomásérzet, de remélem ezt majd a MA!-s srácok letesztelik. A csillogó színek sem voltak jellemzőek az eredetire, volt mindenféle rikító szín, de matt volt mind. (Arra emlékszem mennyire jól nézett ki az átlátszó kék elő -és hátlap.) Szép volt pirosban a hölgyeknek, feketében elegáns volt, az átlátszó variáns pedig tökéletes hülyegyerek telefont csinált belőle. Utólag persze mindenki olyan előlapot pakolt rá, amilyet akart, de eredetileg matt volt.

    Nem az a baj, hogy visszatért a 3310 én is nagyon vártam, még poénból gondoltam is, hogy veszek egyet. Apukámnak is elgondolkodtam rajta az öregedő 301 helyett. Nem az a baj, hogy filléres. Nem az a baj, hogy színes a kijelző. Nem az a baj, hogy van benne kamera. Sőt. Az utóbbi két dolog még jó ötlet is. Az a baj, hogy leginkább arra számítottam, hogy jön egy modernizált 3310, ami tényleg hozza a réginek a formáját, akár D paddal, akár nem, kicsit legalább dolgoznak a rendszerén és visszahozzák az eredeti kinézetet, felül lesz a ki -és bekapcsológomb, és ami még nagyon fontos: Megbízható lesz, ami bírja a strapát. Ez a csillogó vacak szerintem ha háromszor leesik már egy karcos, repedt hulla lesz.

    Pont nem érdekel hol készítik/tervezik, felőlem lehet az Kína, Komárom, vagy akár Kazahsztán is, baromira nem izgat, az a lényeg, hogy jó legyen a végtermék.

    Az S30+-t aki ismeri tudja, hogy mi a baj vele, főleg az előző rendes Nokia rendszerekhez képest. (S40,S60 stb.) Persze nyilván már akkor gyanítható volt, hogy valami ilyen fog megjelenni 3310 címén, amikor bejelentették, hogy 20.000 Forint körüli áron lesz kapható. Hidd el, szerintem ha kicsit több időt nyomtak volna bele, igényesen megcsinálják úgy, hogy jobban idézi az eredetit, akkor még többért is adhatnák és több is elmenne. Mert látszana benne a belefektetett munka és még tényleg poén is lenne. Ez így csak egy filléres kacat. Hiába reklám termék.

    A droidos Nokiákról eddig csak jót mondtam, a tesztek során kiderül, hogy jogosan-e, szerintem jó termékek lesznek.

    Egyébként meg a hozzászólók döntő többsége nem is egy Androidos 3310-est szeretett volna, hanem egy jó butatelefont. A 3310 se volt más.

    A Volvo-s példával meg csak annyi a gond, hogy a Geely tulajdonképpen csak a pénzt tolja a Volvoba és hagyja a Volvo mérnökeit dolgozni és meg is van az eredménye, az XC90, az S90 és a V90 is kiváló termékek lettek, rég volt ilyen jó palettája a márkának.

  • .Szaki.

    addikt

    válasz kovy79 #268 üzenetére

    Azért az is hozzátartozik a valósághoz, hogy a legtöbb telefonban (szerintem az alsó kategóriában is) van "gyerekzár". Be tudod állítani, hogy mi az ami mehet rajta, mi nem. Egy gyereknek szerintem sem kéne a FB-on lógnia, stb, de ha egy egyszerű butatelefont kap, azért valószínűleg tényleg kinevethetik, a másik meg az, hogy ha nem nevetik ki, akkor meg kimarad mindenből, amit az osztálytársai csinálnak, játékokból, stb-ből és akkor pedig csak még inkább olyan akar lenni, mint a többiek. Egy egyszerű, megfizethető árú droidos telefonnal viszont ugyanúgy tud játszani, kell bele egy feltöltős kártya, amin nincs net és ezzel le van tudva a dolog. Ez nem azt jelenti, hogy azért, mert van egy okostelefonja, akkor már nem akarna focizni, kosarazni, biciklizni, meg egyebek. Ez egyes egyedül a szülő felelőssége szerintem amúgy.

    Egyébként meg az sem mellékes, hogy a gyerek milyen iskolába jár, el nem tudjátok képzelni, hogy iskola és iskola között mekkora különbség van és milyen nevelt gyerekek jönnek ki az egyikből és milyen bunkók a másikból. Valószínűleg egy normális osztályban véletlenül sem nevetik ki azért a másikat, mert rosszabb a telefonja. Nálunk ez szerencsére egyáltalán nem volt jellemző, akit cikiztek, azt más miatt is cikizték, nem feltétlen a telefonja miatt.

Új hozzászólás Aktív témák