Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #205 üzenetére

    2013 MWC-n a 105 az még Infineon alapú volt, valószínűleg a 100 is korábban.

    108 biztosan MTK ahogy mondod. Mondjuk 108 szintjén nem is lehet mellélőni vele, de a 225 az sokkoló volt a 206 után. Sokkolóan gagyi.

    Amilyen egyszerű felépítésű volt egy alap Nokia, nem hiszem hogy a gyártósor külön MTK-sítva lett volna előre. A tervezés az nyilván korábban megkezdődött, de 2013 már vastagon a Lumiáról szólt, bejelentés előtt de már nem ősNokia megbízásból készülhetett inkább.

    Én elfogadom az érvelésed abból a szempontból, hogy nem most kezdődött az S30+ és hosszú a fejlesztési folyamat. Az üres lufi viszont attól még üres lufi marad, és teljesen kiakadtam mikor megláttam videón a mai 3310-et, hogy ez volt a nagy durranás.
    Valamint ideológia ide vagy oda, az S30+ is gagyi marad.

    Erre már könnyű ráhúzni a nem etikus hullarablást...

    Az Oriont is pont ezért mondtam, azt is eladták. Mivel nem volt már belőle semmi, utoljára pénz csinált a magyaroknak. Aztán jött vissza kínából a csomag, apám is vett belőle, meg még sokan, fórumon is volt cikk, de nem tudtam neki örülni. Apám azért vette meg mert rá volt írva hogy Orion.
    S30+ készüléket nagyon sokat azért vettek mert olcsón szerette volna a megszokott tudást és minőséget.

    Aztán mikor el kellett mondanom hogy se suite se Bluetooth kihangosító se karakterlimitmentes névjegyzék nevek, akkor joggal voltak dühösek a vásárlók.
    Ehhez képest a 3310-zel eljátsszák ugyanezt. Na neeee, menjenek már a fenébe. Csináljanak valami működőt és próbálják újra. Legfinomabban ennyit tudok rá mondani.

    Én viszont fekszek, téma is kb elfogyott, MTK váltást nem hiszem hogy ki tudnánk elemezni forrás hiányában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák