Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Graphics #200 üzenetére

    Én ugyanúgy bűncselekmények tartom a kamu Lenco lemezjátszót meg a kínai Orion DVD-lejátszót és lemezjátszót is. Visszaél az emberek bizalmával, a márka puszta eszmei értékével akarja eladni a szemetet. Szerintem ez nem etikus. Az S30+ pedig annyi ponton visszalépés a korábbiakhoz képest, hogy beleesik a használhatatlan kategóriába sok esetben.

    A reklámhoz meg gratulálok nekik, tisztában vagyok vele, hogy akármennyire is rémgagyi ez a készülék és inkább venne az ember egy 230-at ennyiért, működni fog. És működik. Olyan oldalak is lehozták aminek köze nincs az infotechhez. Csak nincs mögötte semmi, egy üres lufi. Bosszantó.

    Tekintve, hogy a Nokia kivonulása óta nem kapni olyan készüléket, ami megfelelne az igényeimnek, és a Nokia N900 óta nem sikerült senkinek se előhozakodnia egy rétegcuccal, nyilván megvisel.
    Érzelmi alapon dőlne el? Nem hiszem, a WP ellen nem harcoltam, mert az a maga módján színvonalas volt.

    Ha az S30+ nem lenne ilyen szar, és a new 3310-nél nem szúrták volna ki a szemünket egy beburkolt 230-cal, akkor nem hisztiznék ennyit sok más fórumozóval együtt.

    OFF OFF: Nokia N9-et azért is gáz volt részedről lehurrogni hogy egy készülék és kipukkadt, mert az egész mérnökgárda alapított egy új céget, lefejlesztett egy saját OS-t N950-re, promózta, és kijött a Sailfish OS-sel. A Jolla. Ennyire volt kifutva a project. Rohadt sok benne maradt a Nokiában sajnos. Bosszant az is hogy a mai piac ennyire beszűkült. Most már teljesen kétszereplőssé vált.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák