Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz quailstorm #111 üzenetére

    +1 Nem szokásom ez a pluszegyezés, de ez annyira igaz, hogy nagyon.
    Mondjuk én nem vártam többet ennél, sőt még a kamerára se gondoltam. Ellenben reméltem hogy kap legalább egy eredeti S30-at. Reményeim nem váltak be.
    Ezek után már biztosan tudom, hogy jó döntést hoztam mikor beszereztem egy jó állapotú 1200-as Nokiát (szerencsém volt és nem hamis, nem leharcolt), ha bírja akksival akkor ez kifog húzni újabb 7évet. Addigra talán lesz valami más, ha más nem valami kínai csoda vagy egy "új" akksi :D
    Ez az új 3310, amit nem is értem miért hívnak ugyanúgy, mitől lett ez 3310, miért nem 3310c/i vagy valami ilyesmi?! Na mindegy, ez egy fos! Óva intek mindenkit akinek elsődleges készüléknek kellene. Semmi máson nem bukik el mint az oprendszeren és programokon ami a készülékre rákerülnek, pontosabban amik nem kerülnek.

    Nekem volt új nokiám (130), 3 hónap és mentem vissza a jó öreg 1200-ra, nem a member faktor miatt hanem mert ezek a mostani telók úgy ki vannak herélve, hogy öröm nézni.
    Annó mondtad hogy ne legyek barom ne vegyek ilyen dzsunkát, mégis vettem, nem tudtam elhinni. De tényleg órdenáré fos. Jó van mp3 meg kép, de tíz másik alapfunció nincs benne amit még az ezeréves "trágyalé" 1200-am tudott. Nem vártam sokat ettől a telótól, tudtam hogy csak egy S30+ lufi lesz, de legbelül azért vártam, hogy ne ez legyen. Sajnos ez most a világ, ahogy azt South Parkék is rettenetesen jól észrevették. Elszórunk itt meg ott egy kis adag 'member bogyókát' és már dől is a pénz.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • válasz Graphics #200 üzenetére

    Csak sajna itt az a gond, hogy a reklámból nekem még nem lesz használható telefonom. Sajnos ez a 3310 körüli marketing egy hazugság on alapul, had ne tetsszen egyeseknek ez, gáz, hogy a 2007-es mobilom bizonyos szempontokból leveri ezt a készüléket, pedig se sd kártya, se színes kijelző, se optika rajta. Egy használható géphez nem kellene sokat tenniük, minthogy egy cseppett kevésbé kopogósra venni a műanyag frizurát, illetve adni hozzá legalább 3-4 programot és csak olyanokról van itt szó, ami már egy ezer éves s30-ban benne volt. Converter, countdown timer, stopper. Ez akkora nagy kérés? Ennél jóval több dolog volt egy S40-ben. Csak pár progit kéne hozzáírni. Miért lehet ilyeneket egy sansaclip mp3-on elindítani, vagy doom-ot játszani de ezen a készüléken nem? Üzlet, márpedig ez mocskos üzlet.
    Amúgy a Microsoft alatt is sokan dobálták a Lumiákat (amik hardverileg jók voltak, csak a win támogatottsága zéró, bár nekem a mai napig elég lenne okostelónak a 630, ha egyáltalán használnék ilyet :D használok csak sim nélkül, nagyritkán térképnek meg tabletnek), amúgy a Volvot is sokan dobálták ugyanúgy, csak épp ezekről van nem vettél tudomást vagy nem olvastad a kommenteket.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • válasz szupermacs #240 üzenetére

    Csak sajnos egy kinezettel nem lehet beszelni, egy kulso megjelenessel nem lehet sms-t irni, es egyeb dolgokat csinalni. Az hogy valahogy kinez attol meg nem lesz szappantarto.

    Amugy meg mindig nem ertik paran mi a gond. A gond az, hogy a 2000-es evek elso feleben komolyabb keszulekek jottek, nem kv-t foztek meg behoztak a reggelit hanem komolyabb szoftver volt rajtuk. Semmi extra, csak nem direkt szar. Raadasul szerintem akik itt ertetlenkednek azok pont hogy soha tobbet nem fognak mar ilyen szintu keszuleket elsodleges telonak hasznalni. Nekem meg ez az elsodleges keszulek.
    Mellesleg velemenyem szerint akkor lehetett volna ezzel dobbantani ha van benne valami uj dolog. Pl monokrom vagy akar szines e-ink. Oszinten, minek erre tobb, persze ott meg a snake bukik, bar manapsag mar egesz jo kis fejlesztesek vannak, eleg kis kepernyo frissitesi idokkel.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák