Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Happi #18968 üzenetére

    Dániában végzett független vizsgálat során

    Írhatta volna azt is, hogy saját kitalált baromságom alapján, csakhogy legyen mit olvasni!
    Valós link és erre utaló megfelelő mérő szerkezet hiányában, azt általam használt telefonok esetében ez egy oltári nagy f...ság! Illetve (ki)találmány.

    Ezeket a telefonokat használtam és használom, mivel jó a memóriám emlékszem, melyiknek mennyire erős a wifi-je.

    Sony c5 ultra, még akkor is vette jelet, ahol a többi már rég kidöglött. (nincs is a listában, pedig ott lenne a helye, de mivel ez a legtöbb sony-ra elmondható, furcsa, hogy a z kategóriák nem az első helyen trónolnak, mert azok még jobbak lettek)
    Lumia 535 brutálisan erős a vevője. Iphone5s szintén.
    Az S7edge és iphone 6plus már gyengébbek, de még mindig erős kategória.
    Lumia 950 és 950 XL már hamarabb elveszítik a főforrást, de még így simán türhető a vevőjük.
    640 és 650, a házam felső szintjén lévő router jelet már a középső szinten néha-néha elveszítették bizonyos helyeken, az alsón meg már csak is mobilnettről mentek, ellenben a többi említettel, ahol azok még a wifi-ről dolgoztak.
    Ez a cikk nem más, mint a cikkíró saját szüleménye, totális ellentétben azzal, amit én tapasztaltam.

    Tehát, valós link és valós mérési eredmények nélkül, ez nem más, mint egy kis olvasni való ...mese.
    A ranglista is egy saját megkreált 5 perces meló lehetett, hol az eredeti teszt rangsor képe?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák