Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tovgab

    aktív tag

    válasz #15419392 #8 üzenetére

    Már ne is haragudj, de itt most a hordozható hangszórókról van szó és ezen a téren a JBL a(z egyik) legjobb. Gondolom hallottál már élőben legalább egy Charge-ot, esetleg egy Xtreme-et, bár akkor meg nem írnád ezt.

    A múltkor költözött nálunk a Telekom és az átmeneti irodájukba csak úgy be volt hányva minden bútor...stb, pont ezért volt fura, hogy mégis milyen kellemesen szól a zene a háttérben. El is kezdtem keresni a hangfalakat, hogy megtudjam, hogy miből jön ez a hang és akkor vettem észre, hogy csak le van rakva a sarokban egy asztalra egy JBL Charge 2, hát komolyan mondom, alig hittem el.
    Na én ekkor határoztam el, hogy vennem kell egyet, addig fórumozgattam amíg rá nem leltem a csúcs kütyüjükre, mákom volt, mert találtam egyet használtan (2-szer ha be volt kapcsolva, a töltőjét még én szakítottam ki a zacskójából), 45-ért. Na az odab*sz! :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

    O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák