Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz Guitar14 #16 üzenetére

    ps1 jatekokkal jatszol is aktivan ahogy látom :) milyen tv-n nyomod? regi crt vagy vettel vmi atalakitot modern tv-hez?

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #16 üzenetére

    2023 Február:
    Vásárlások -3
    Mario Kart Double Dash (GameCube)
    GTA IV (Xbox 360)
    Resident Evil 3 (Xbox Series X)
    Végigjátszások 0
    -

    [Havi: -3]
    [2023 Összesen: -11]

    Jelenleg játszom:
    NFS Undercover (Xbox 360)
    Resident Evil 3 (Xbox Series X)
    Mario Kart Double Dash (GameCube)
    NFS Road Challenge (PS1)

    Végre sikerült beszerezni tök jó áron a Mario Kart Double Dash-t GC-re. :D
    50 és 100 ccm már teljesítve is, 150 van vissza és be is fejeztem. Egyik legjobb mariokart játék eddig nekem, de csak ha leszámítjuk a Special Cup-okat ahol 1 órán keresztül megyünk végig az összes pályán.
    Undercover is lassan végéhez és de borzasztóan monoton és bugos játék. Alig várom, hogy lefusson és akkor jöhet a Nitro Wii-re (amit még be kéne szerezni).
    Shifteket átugrom, nekem azok nem is NFS-ek akkor már inkább forzázok.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #26 üzenetére

    2023 Március:
    Vásárlások -4
    Horizon Chase Turbo - Ayrton Senna Edition (PS4)
    F1 2009 (Wii)
    Metroid Prime Remastered (Switch)
    Resident Evil 6 (Xbox 360)
    Végigjátszások +3
    NFS Undercover (Xbox 360)
    Super Mario Galaxy (Wii)
    Mario Kart Double Dash (GC)

    [Havi: -1]
    [2023 Összesen: -12]

    Jelenleg játszom:
    Metroid Prime Remastered (Switch)
    Resident Evil 3 (Xbox Series X)
    F1 2022 (Xbox Series X)
    Horizon Chase Turbo (PS4)

    Hónapban volt idő bőven játszani. végigtoltam végre a bug/unalomhalmaz NFS Undercovert, szériát ki tudja mikor folytatom mert jelenleg a Nitrot kutatom Wii-re de nem lesz egyszerű. Metroid Prime a legjobb amit ki tudok emelni a hónapban. Nagyon megfogott az atmoszféra és a játékmenet. Imádok mindent beszkennelni, mindenről mindent megtudni és nagyon tetszik az akció vegyítése a platform elemekkel. Plusz mindig egyre többre vagyunk képesek és a backtracking se zavar, tetszik, hogy akadályokba ütközünk majd szépen lassan egyre jobban leküzdjük őket ahogy fejlődünk. Resi 3-at kicsit hanyagoltam emiatt, csak pár órát nyomtam. Mario Kart Double Dash-t végigtoltam hamar. Nagyon élveztem és vizuálisan is nagyon rendben van szerintem (HDMI-vel használom a gépet). Mindenkinek ajánlom. Egy-két dolog hiányzik belőle ami az újakban van de nem vészes, szokható. :)
    Mario Galaxy-t is végigvittem, hanyagolva volt eddig de most másfél óra alatt végig is vittem a hátralévő sztorit. Mint minden mario játék: eszméletlen mennyi kreatív dolgot tudnak belesuvasztani egy részbe, második részt már beszereztem tavaly előbb utóbb azt is előveszem.
    Plusz a hónapban valamiért rákaptam az F1 történelmére (nem tudom miért, sosem érdekelt különösebben, csak az F1 2012-t vittem végig egyszer régen unalmamba) 80-as és 90-es évekből nézegettem videógyűjteményeket, olvastam minden híres versenyzőről, főképp Senna-ról. Ahogy le volt akciózva a Horizon Chase Sennás kiegje egyből megvettem és tök hangulatos és nnagyon jól idézi a retro faktort + Senna történeetét játsszuk végig és még mesél is pár versenyenként hogy akkor épp mit ért el stb stb. Emellet meg elkezdtük haverral az F1 2022 two player championshipet gamepassal és meglepően jól megy, szórakoztató.

    Április fura lesz mert több hetet fogunk Boszniába melózni így csak a Switch lesz nálam, meglátjuk mennyi időm lesz a metroidra. :U

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #36 üzenetére

    2023 Április:
    Vásárlások -1
    F1 2017 (Xbox One)
    Végigjátszások +1
    Ford Racing 2 (PS2)

    [Havi: 0]
    [2023 Összesen: -12]

    Jelenleg játszom:
    Metroid Prime Remastered (Switch)
    Resident Evil 3 (Xbox Series X)
    F1 2017 (Xbox Series X)
    NFS Hot Pursuit Remastered (Xbox Series X)
    Ford Racing 3 (PS2)

    Ebben a hónapban megvolt az egyensúly, venni nem vettem semmit mert sokat melóztam külföldön de legalább otthon meg elutazva is mindig volt időm kicsit játszani.
    Kipörgettem nosztalgiából a Ford Racing 2-t és mivel még mindig kicsit F1 lázba vagyok bementem pár videojáték boltba melyik F1 lesz jó áron mivel a 22-t csak haverral toljuk és akartam egy kicsivel régebbivel játszani. 2017 lett végül de ezt is nagyon élem (nem tudom mi van velem, mindent végignyomok, szabadedzések, időmérő, sokkörös verseny :DDD )
    Viszont nem is baj, hogy nem vettem sok mindent. Ismerős Angliában van és mondtam neki pár itthon ritka címet, hogy vegye meg és ha jön haza akkor kifizetem neki. Remélem sikerül beszerezni párat. :D

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • l.skywalker

    félisten

    válasz Guitar14 #51 üzenetére

    Nekem a Sacred-en túl főleg a Diablo 3 volt ami megfogott. Még régen 7 éve mikor megvettem az első konzolt (tizenX év gaming kihagyás után) akkor egy ingyenes hétvégén kipróbáltam és totál odavoltam érte. Meg is vettem, szerintem az első játék volt amit nem akciósan vásároltam meg. Csak épp ekkortájt született az utolsó gyerekünk, ha volt is időm játszani, jobbára éjszaka, akkor is 10 perc után mindig belealudtam. Ok. Mondom félreteszem. Majd vettem újabb generációs gépet: oda is megvettem. Ott is mindig belealudtam. Akkor úgy voltam vele, hogy ezt félreteszem.

    Az első rész valóban retro játék már a javából, de én egyébként is jobban szeretem a régi játékokat. Összesen 21 órám van benne, de volt, hogy a háttérben futott pár órát AFK. De warrior-al játszottam, amiről később kiderült, hogy nem épp a legegyszerűbb választás, a végén küzdöttem is. Ugyanakkor élvezetes volt. A különbség az az újabb részekhez képest, hogy itt nincs csak egy végtelen Dungeon. A faluban lemész egy barlangba és annak van tizenvalahány szintje. És itt ha kipucolsz egy szintet akkor utána az üres is marad, ha jól emlékszem és adott szintenként megnyílnak alternatív lejáratok is, hogy ne mindig az elsőtől kelljen újra végigmenni rajta. Emiatt a rendszer miatt szerintem az elején élvezetesebb mint a kettő, de hamar válik kicsit repetitívvé. Ugyanakkor pont megfelelő időközönként vannak boss-ok és mindig van 1-2 olyan küldetés ami kizökkenthet az egyhangúságból. A cinematic részek viszont itt is jók voltak és a sztori némileg ugye kapcsolódik is a második részhez. Ebben én makettná*i vagyok, hogy történet szerint lineárisan szeretek játékokkal haladni, vagy ha úgy jobb, akkor kiadási sorrendben. Én azt mondom így utólag, hogy megéri, mert a kettő mellett az első rész is a korának nagy játéka volt. A Hellfire DLC-re mondta az ldave, hogy az annyira nem lett jó, mert azt külsős cég fejlesztette, de majd azt is rápróbálom egyszer :D

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #48 üzenetére

    2023 Május:
    Vásárlások -4
    Guitar Hero (PS2)
    Guitar Hero II (PS2)
    Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remake (PS4)
    Spider-Man (PS4)
    Végigjátszások +0
    -

    [Havi: -4]
    [2023 Összesen: -16]

    Jelenleg játszom:
    Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remake (PS4)
    Resident Evil 3 (Xbox Series X)
    F1 2017 (Xbox Series X)
    NFS Hot Pursuit Remastered (Xbox Series X)
    Getting Up (PS2)

    Végre sikerült beszerezni a GH1-et. Egy jó ideje már kerestem de nem egyszerű + PS2 exkluzív cím is.
    Tony Hawk-ra is rávetemedtem, (anno imádtam a szériát) egyik hétvégén lekaptam a polcról a 4. részt PS2-re. Annyira elkapott a nosztalgia, hogy egyből kerestem is mennyiért adják az 1+2 remake-t. Első 4-et szeretném végig vinni mielőbb. :D 3. részt kell majd bezsákolni.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #60 üzenetére

    2023 Június:
    Vásárlások -4
    Diablo + Hellfire (PC)
    Halo 2 (Xbox) -javításért kaptam
    DTM Race Driver 2 (Xbox)
    Worms Open Warfare (NDS) -javításért kaptam
    New Super Mario Bros [JPN] (NDS)
    WarioWare Touched [JPN] (NDS)
    Végigjátszások +0
    -

    [Havi: -6]
    [2023 Összesen: -20]

    Hát a jelenleg játszom részleget inkább nem is írom már, csomó minden van amit így egyidejűleg nyomok és mindig máskor, amelyikhez épp kedvem van. :DDD
    Vásárlások terén sikeres volt a hónap:
    Fillérekért 2 japán DS játék amiket az áruk miatt hónapok óta hajkurászok olcsóér' és így a japán nagyon is töredék áron volt.
    Beugrott mellé egy Worms is ami szintén keresős volt mivel a második részét DS-en már kitoltam párszor és úgy sikerült ezt beszerezni, hogy megdolgoztam érte, egy fat DS-t kellett megjavítanom és így "cseréltük" egy kereskedővel. (emiatt ezért nem vonok pontot így skywalkeresen. ;] ) Halo 2-t pedig egy ismerőstől kaptam csak úgy mert megcsináltam a kontrollerén a driftet. (szintén nem vontam pontot) A lemez karcos és olvashatatlan, majd polírozni kell.
    Pesten is jártam bicajjal és szabadidőben betértem a Gamecitybe (csillogott is a szemem, hogy aaaaaaaaaa mennnyii retro és nem retro game) egy Guitar Hero WoR és DTM Race Driver 2-vel távoztam de a vonathoz tekerve sajnos baleset ért - a Guitar Hero nem élte túl. :( Majd kell egy lemezt szereznem mert a tok apróbb töréssel megúszta.
    Végigjátszás nem volt de sokat pörgött a PS4 és a DS.

    (ja és csak beszereztem a Diablo 1-et, hála l.skywalker-nek. :B jobb mint amire számítottam de érződik a kor, plusz elég nehéz is - főleg, hogy Warriort választottam)

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #74 üzenetére

    2023 Július:
    Vásárlások -5
    GTA Chinatown Wars (NDS)
    Beyond Two Souls (PS3) -kaptam a géphez
    Call of Duty Advanced Warfare (PS3)
    Call of Duty Black Ops III (PS3)
    Call of Duty Ghosts (PS3)
    F1 2010 (PS3)
    Végigjátszások +1
    Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remake (PS4)

    [Havi: -4]
    [2023 Összesen: -24]

    Végre sikerült vennem egy normális PS3-at olcsón ami ráadásul limitált is (Azurite SuperSlim)
    Egyből beszereztem pár játékot hozzá mivel a multiplatform címek eléggé olcsón röpködnek. Polírozásra leadtam egy helyi üzletbe lemezeket és közben felfigyeltem egy régóta bakancslistás játékra a polcon: Chinatown Wars. Mondom azt most viszem is. :DDD
    Nagyon élvezhető kis játék, nemrég vártam a szervizbe az autóm addig kisétáltam a parkba és ott nyomtam. Nincs benne szinkron az átvezetőkben hanem írva van mint egy képregényben így különösen jó zajos/publikus helyeken.
    Tony Hawk's 1+2-t végigtoltam, le a kalappal ez a remaster előtt. Egyszerűen tökéletes lett, csak olyan újdonságokat pakoltak bele ami hozzáad az élményhez és nem elrontja a nosztalgiát, most keresem a 3. részt PS2-re.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #82 üzenetére

    2023 Augusztus:
    Vásárlások -4
    Tony Hawk's Pro Skater 3 (PS2)
    Tony Hawk's Underground (PS2)
    Worms Open Warfare 2 (NDS)
    Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp (Switch)
    Végigjátszások 0
    -

    [Havi: -4]
    [2023 Összesen: -28]

    Nyaralás alatt a Switch-et nyúztam ha volt időm, ott is a Metroid Prime-ot főképp. Meg is kaptam a kedvet otthon is a Switch-re így beszereztem az Advance Wars 1+2-t amik már régen is tetszettek, időm persze még nem volt kipróbálni sem a teendők miatt. :D
    Továbbá sikerült beszerezni a Pro Skater 3-at így az 1+2 kijátszása után folytatódhat a széria. (megjött a kedvem deszkázni a valóságban is)

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #87 üzenetére

    2023 Szeptember:
    Vásárlások -1
    Call of Duty 2 (Xbox 360)
    Végigjátszások 0
    -

    [Havi: -1]
    [2023 Összesen: -29]

    ldave:
    Advance Wars-t minél hamarabb vedd elő. Én imádom, múlt hónapban szereztem be. :D

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #102 üzenetére

    2023 Október:
    Vásárlások -2
    NFS Nitro (Wii) véééégreee
    Assassin's Creed 1 (PS3)
    Végigjátszások 0
    -

    [Havi: -2]
    [2023 Összesen: -31]

    NFS Nitroval sikerült végre egy régi ritka-bakancslistás címet pipálni, hátravan még a Luigi's Mansion GC-re. :D Hétvégére kipördül a Hot Pursuit Remastered és nekiesek a Nitro-nak, remélem nem lesz olyan rossz, hogy lerakjam.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #108 üzenetére

    2023 November:
    Vásárlások -2
    Luigi's Mansion (GameCube)
    Lego Batman (Xbox 360)
    Végigjátszások +1
    Timesplitters (PS2)
    NFS Hot Pursuit Remastered (Xbox Series X) - GamePass

    [Havi: -1]
    [2023 Összesen: -32]

    Na mi történt, mindenkinek rekord havi végigjátszása van. :C
    Én végre lenyomtam a Hot Pursuit remasteredet, neki is álltam a Nitro-nak de ahogy éreztem, nem nagyon nagy szám. Lassan lassan majd lemegy talán.
    Emiatt elővettem a korábban megvett Hot Pursuit 2-t is Xbox Classic-ra és igen.. az se nyűgözött le (tudom, hogy a PS2-es jobb mert más készítette de már értem miért oylan semmilyen a GC-s és Xbox-os verzió)
    De lement a Timesplitters első része PS2-n. 2 ülés alatt végig is vittem, nem hosszú de el nem tudom mondani mennyire szórakoztató. :D Kicsit olyannak tűnik mintha valami alpha verzió lenne de ennek és a kora ellenére nagyon jó az irányítása és könnyű megszokni. Nagyon hasonlít a Serious Sam-re és a Quake-re.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #115 üzenetére

    2023 December:
    Vásárlások -2
    Lego Pirates of the Caribbean (Xbox 360)
    Toy Story 3 (Xbox 360)
    Végigjátszások +1
    Resident Evil 3 Remake (Xbox Series X)

    [Havi: -1]
    [2023 Összesen: -33]

    Rá vagyok kapva a Resident Evilekre most eléggé. 3 at végigpörgettem... mestermű.
    Valamikor megveszem a 4. részt ami anno kedvenc játékom volt és zsinórban vittem végig 3x hosszabb kihagyás nélkül. De ez sok éve volt már, kíváncsi leszek mennyire nyúltak az alapanyaghoz. :)
    Közbe pörgetem az első részt, néha agyrém a sok ajtó meg a labirintus és a lassú játékmenet de kb 1 óra után átszellemül rá az ember akkor elég hangulatos.

    Wlac: Idén én is megvettem a Resi6-ot, ennyire kritikán aluli? Emlékszem anno megjelenéskor mennyire akartam, csak drága volt aztán hamar eltűnt a ködben. :DDD

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Wlac

    Ármester

    válasz Guitar14 #122 üzenetére

    Szerintem nagyon rossz lett. A hitboxok teljesen rosszak, a gunplay emiatt élvezhetetlen, a közelharc nem működik. Sokszor fogalmad sincs, hogy mit kellene csinálni, csak újra és újra elbukod a küldetést. A játék egyszerűen frusztráló, mert nem működik igazából semmilyen eleme. Csináltam egy videót abból, amit öcsémmel szerencsétlenkedtünk ezzel a résszel. Előre szólok, hogy nem túl PC, és másoknak valószínűleg kevésbé vicces (okkal unlisted a videó), mint nekünk, de talán átjön belőle a frusztráltságunk. Végül fél órás lett a Resi 6 rész a videóban, de 4 órányi is lehetett volna... Ettől függetlenül várjuk, hogy vajon lesz-e remake ebből a részből, mert ezen csak javítani lehet.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák