Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #60 üzenetére

    2023 Június:
    Vásárlások -4
    Diablo + Hellfire (PC)
    Halo 2 (Xbox) -javításért kaptam
    DTM Race Driver 2 (Xbox)
    Worms Open Warfare (NDS) -javításért kaptam
    New Super Mario Bros [JPN] (NDS)
    WarioWare Touched [JPN] (NDS)
    Végigjátszások +0
    -

    [Havi: -6]
    [2023 Összesen: -20]

    Hát a jelenleg játszom részleget inkább nem is írom már, csomó minden van amit így egyidejűleg nyomok és mindig máskor, amelyikhez épp kedvem van. :DDD
    Vásárlások terén sikeres volt a hónap:
    Fillérekért 2 japán DS játék amiket az áruk miatt hónapok óta hajkurászok olcsóér' és így a japán nagyon is töredék áron volt.
    Beugrott mellé egy Worms is ami szintén keresős volt mivel a második részét DS-en már kitoltam párszor és úgy sikerült ezt beszerezni, hogy megdolgoztam érte, egy fat DS-t kellett megjavítanom és így "cseréltük" egy kereskedővel. (emiatt ezért nem vonok pontot így skywalkeresen. ;] ) Halo 2-t pedig egy ismerőstől kaptam csak úgy mert megcsináltam a kontrollerén a driftet. (szintén nem vontam pontot) A lemez karcos és olvashatatlan, majd polírozni kell.
    Pesten is jártam bicajjal és szabadidőben betértem a Gamecitybe (csillogott is a szemem, hogy aaaaaaaaaa mennnyii retro és nem retro game) egy Guitar Hero WoR és DTM Race Driver 2-vel távoztam de a vonathoz tekerve sajnos baleset ért - a Guitar Hero nem élte túl. :( Majd kell egy lemezt szereznem mert a tok apróbb töréssel megúszta.
    Végigjátszás nem volt de sokat pörgött a PS4 és a DS.

    (ja és csak beszereztem a Diablo 1-et, hála l.skywalker-nek. :B jobb mint amire számítottam de érződik a kor, plusz elég nehéz is - főleg, hogy Warriort választottam)

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák