Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz Guitar14 #26 üzenetére

    2023 Március:
    Vásárlások -4
    Horizon Chase Turbo - Ayrton Senna Edition (PS4)
    F1 2009 (Wii)
    Metroid Prime Remastered (Switch)
    Resident Evil 6 (Xbox 360)
    Végigjátszások +3
    NFS Undercover (Xbox 360)
    Super Mario Galaxy (Wii)
    Mario Kart Double Dash (GC)

    [Havi: -1]
    [2023 Összesen: -12]

    Jelenleg játszom:
    Metroid Prime Remastered (Switch)
    Resident Evil 3 (Xbox Series X)
    F1 2022 (Xbox Series X)
    Horizon Chase Turbo (PS4)

    Hónapban volt idő bőven játszani. végigtoltam végre a bug/unalomhalmaz NFS Undercovert, szériát ki tudja mikor folytatom mert jelenleg a Nitrot kutatom Wii-re de nem lesz egyszerű. Metroid Prime a legjobb amit ki tudok emelni a hónapban. Nagyon megfogott az atmoszféra és a játékmenet. Imádok mindent beszkennelni, mindenről mindent megtudni és nagyon tetszik az akció vegyítése a platform elemekkel. Plusz mindig egyre többre vagyunk képesek és a backtracking se zavar, tetszik, hogy akadályokba ütközünk majd szépen lassan egyre jobban leküzdjük őket ahogy fejlődünk. Resi 3-at kicsit hanyagoltam emiatt, csak pár órát nyomtam. Mario Kart Double Dash-t végigtoltam hamar. Nagyon élveztem és vizuálisan is nagyon rendben van szerintem (HDMI-vel használom a gépet). Mindenkinek ajánlom. Egy-két dolog hiányzik belőle ami az újakban van de nem vészes, szokható. :)
    Mario Galaxy-t is végigvittem, hanyagolva volt eddig de most másfél óra alatt végig is vittem a hátralévő sztorit. Mint minden mario játék: eszméletlen mennyi kreatív dolgot tudnak belesuvasztani egy részbe, második részt már beszereztem tavaly előbb utóbb azt is előveszem.
    Plusz a hónapban valamiért rákaptam az F1 történelmére (nem tudom miért, sosem érdekelt különösebben, csak az F1 2012-t vittem végig egyszer régen unalmamba) 80-as és 90-es évekből nézegettem videógyűjteményeket, olvastam minden híres versenyzőről, főképp Senna-ról. Ahogy le volt akciózva a Horizon Chase Sennás kiegje egyből megvettem és tök hangulatos és nnagyon jól idézi a retro faktort + Senna történeetét játsszuk végig és még mesél is pár versenyenként hogy akkor épp mit ért el stb stb. Emellet meg elkezdtük haverral az F1 2022 two player championshipet gamepassal és meglepően jól megy, szórakoztató.

    Április fura lesz mert több hetet fogunk Boszniába melózni így csak a Switch lesz nálam, meglátjuk mennyi időm lesz a metroidra. :U

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák