Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edward2

    addikt

    válasz jjeahh #102 üzenetére

    Valahogy én is így érzek, de az igazi ok az hogy a telefonok elértek egy használható szintet. Szerintem nincs már valós értelme ilyen drága készülékeket venni.

    Blinkfeed: annyira lesz jó hogy az emberek mégjobban megutálják a HTC Sense-t. Amúgy akinek erre van szüksége az letölt egy flipboardot... megkapja ugyanazt.

    Appdrawer: 3 soros grid egy 4.7"es telefonra? Miért is? Vakok vagyunk? És ki akar felfelé görgetni? Szerintem ezt rettenetesen elrontották.

    Bekapcs gomb: telefon tetejére? 137mm hosszú telefonon.. aki már használt oldalra rakott bekapcs gombot az tudja mekkora kínszenvedés a tetejére rakott gomb.

    Amúgy jobb mint az eddigiek, de én tartom magam ahhoz hogy a jövő már nem a csúcskészülékeké, mert nincs ami eladja őket úgy mint pár évvel ezelőtt. Akkor valóban a csúcs volt a használható az alatta lévők meg max egy jó adag kínszenvedés.

    Azt már meg sem merem említeni ez most mivel is jobb mint egy nexus 4 ami 200 euróval olcsóbb és még tele sincs rakva bloatwarrel.

    szerk: a megapixelről pedig. Sok sikert a HTCnek de nem fog nekik sikerülni a bravúr. A hétköznapi ember annyit fog látni, hogy 4 Mpixel vs 15Mpixel ráadásul ott lesz röhejes az egész amikor nem is lesz annyira jó ez a csúcskamera. Szerintem ez bukó lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák