Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Ulkesh #37 üzenetére

    Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bárkinek az én korosztályomban fontos lenne az, hogy egy másik mobilra BT-on bármit átküldözgessen

    Nem mondom, hogy rengetegszer, de nem egyszer kerültem olyan szituba, ahol telefonról telefonra kellett küldeni file-t (legtöbbször doksikat, de igazából ez mindegy). Na most persze nekem nem gond, mert van mobilnetem meg okostelefonom. Másnak marad a blútyúk. Nem azt mondom, hogy világrengető, hanem azt, hogy megkönnyítheti az életemet, és én az ilyenekért szoktam fizetni, ezeket várom el.

    Az, hogy ki mennyire gyakran használ mms-t, az nem elég jó indok a kihagyására. Blútúknál is ott a szitu, de mms-nél még inkbb: egy vasába nem kerülne az Almának, ha lehetne. Miért nem lehet? Mert a mobilnet és az általa kínált szolgáltatások felé terelnek. Én ezt üzletileg megértem és egyet is értek, mint felhasználó viszont azt mondom, hogy ez számomra kényelmetlenséget, alkalmi problémát okozhat.

    A BT kizárólag monó headset-hez használható.

    Ebben az esetben visszavonom a mea culpát. Felismerni a barátnőm is felismeri a BT headsetemet. :DDD

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák