Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Morden24 #34 üzenetére

    "én az utóbbi időben okostelós embert mobilnet nélkül nem nagyon látok már itthon sem."

    Én mobil felhasználóról írtam, nem okostelefonról. A jelenleg használatban lévő 1-1,2 milliárd készüléknek elég kis százaléka tud netezni és még azokat sem használják ki túlnyomó részben.

    "Annyira tudtam, hogy megint jön a lenézős duma."

    Nem szántam annak.
    Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bárkinek az én korosztályomban fontos lenne az, hogy egy másik mobilra BT-on bármit átküldözgessen, pedig nem vagyok olyan öreg, egyszerűen ez a dolog a fiatalok szórakozása, nem több. Ez nem lenézés, vagy ilyesmi, egyszerűen én csak fiataloknál, pl. unokahúgaimnál találkozom ilyen igényekkel, ismeretségi körömben, kollégáimnál nem.
    A sztereó BT hangeszköz használata más tészta, bár engem az is hidegen hagy, egyrészről a jóval gyengébb hangminőség miatt, másrészt a csudának van kedve plusz egy eszközt töltögetni.

    "Tehát ha van egy sztereó BT fülesem, kapcsolódik és sztereóban használhatom mindenre?"

    Nem.
    A BT kizárólag monó headset-hez használható.
    (A sztereó BT-t eszközt is felismeri, de nem tudja kihasználni.)

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák