- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Amazfit T-Rex 3 - prehisztorikus idő
- Mobil flották
- One mobilszolgáltatások
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Poco X6 Pro - ötös alá
-
Mobilarena
Huawei P30 Pro összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ernesst
aktív tag
válasz
Stevo80a #23585 üzenetére
Szia, igen megvan még. Mindkettő: a P30 Pro a családban maradt, továbbra is teszi a dolgát, az S22 pedig egyelőre nálam szolgál.
A OneUI 6.1 frissítéssel nekem érezhetően jobb lett az akku, persze így sem közelíti meg a P30 Pro szintjét. Kevesebbet is van a kezemben, már nem nyomogatok annyit mobilt. De ha mégis, és egy "erősebb" napon többet van kézben, 5 óra SOT kijön, kb 10-15% marad benne olyankor nap végén.
Közben nagyon megkedveltem a OneUI testreszabhatóságát, a beépített rutinokat és a DEX lehetőséget is. Olyannyira, hogy nagyon régóta már erről nézek filmet is este (Netflix, Disney+, stb): dokkolóra rakom, és a nagy tévén már mehet is a mozi.
Azt hiszem maradok most ezen a vonalon, pedig én is szemeztem iPhone-nal is, de most úgy érzem, S23, vagy S24 lesz a következő. Bár a 24 újabb, de a 23 meg Snapdragonos.
-
F-ECT$
titán
válasz
Stevo80a #7840 üzenetére
1. Nekem is S7-esem volt ezelőtt, az a végefelé kb 3-4, újkorában 5-6 óra kijelzőidőt tudott egy nap alatt, a P30 Pro meg olyan 8-10-et.
2. Szintén S7-hez tudom viszonyítani a képeket: a spéci helyzetekben (este, zoom) nem is érdemes összehasonlítani a P30 Pro-val, mert annyival gyengébb, jó fényviszonyok között meg csak simán jobb a P30 Pro.
3. Ezzel nem vitatkozok, kinek mi a prémium érzés. Nekem az S7 semmivel sem tűnik prémiumabbnak.
4. Az időzített sms-en kívül van más is? Ugyanis ezt tényleg szinte bármelyik letölthető sms app tudja.
5. Xiaomi ocsó, de rosszabb, iPhone drágább, de jobb, akkor szerintem pont jó helyen van most a Huawei ár/érték szempontból. -
adomok
tag
válasz
Stevo80a #7835 üzenetére
Erről az a vicc jut eszembe, hogy megy a bácsika az autópályán a forgalommal szemben ....
1, Tul gyorsan merul - melyik samuhoz viszonyítva, szerintem bármelyik S-t kenterbe veri
2, A fotoi azert nem mondanam, hogy elsorendu minoseguek - itt is szívesen fogadnánk egy általad készített fotót, ugyanazon témáról egy Samuval és a P30 pro-val. Azt biztosan állíthatom, hogy aki egy kicsit is komolyabban foglalkozik a mobil fotózással, annak még mindig az egyik legjobb választás a P30 Pro, vagy vehet 2X ennyiért szifont, de Samut biztosan nem ajánlanék (értsd ezalatt, hogy nem csak a kattintok és kész fotózást nézzük, hanem az egyéb lehetőségeket és a pro módot)
3, Nincs az a premium feelingje, mint a Samsungnak, sot nagyonis kinai feelingje van - ez elég szubjektív, szerintem kifejezetten prémium ez a telefon, a fiókomban pihenő S9 játékszernek tűnik mellette
4, Hianyoznak a Samu jo funkcioi pl. idozitett smsm es hasonloak. - kinek mire van szüksége, nekem más telóból hiányzik a fordított töltés (akár kábelen is), vagy az univerzális távirányító, vagy mondhatnám a gesztusvezérlést ami a samuhoz képest sokkal kényelmesebb (számomra). A legtöbb szoftveres dolog appal pótolható, de a hw tulajdonságok nem
5, Ha nem lett volna szempont a vezetek nelkuli toltes es a vizallosag kenterbe verne egy sziamiau... - Az tény hogy a Xiaomi is nagyon jó készülékeket készít, de nekem meg pont náluk van barkács feeling, a topicok tele vannak MIUI hekkeléssel, én csak használni szeretném a készüléket, lehetőleg hiba nélkül. Ráadásul a Xiaomi esetében fordul elő leginkább, hogy belepakol egy jó hardvert egy műanyag házba a költségek alacsonyan tartása miatt. A prémiumot náluk is meg kell fizetni, bár még olcsóbbak mint a "nagyok", de pont az olyan hiányok miatt, amiket Te is említettél.Szóval nem vagyok Huawei márka hívő, ez az első Huawei telefonom, lassan 1 éve használom és még soha egyetlen mobilommal sem voltam ennyire elégedett.
Vélhetőleg nem a felhasználói szokásaidnak megfelelő mobilt választottad, de ezért ne az eszközt hibáztassuk
Béke!
-
F-ECT$
titán
válasz
Stevo80a #7835 üzenetére
1. Konkrétum? A legtöbb embernek itt elmegy 2 napot 6-8 óra kijelzőidővel. És a legtöbb tesztben is elöl szerepel ebben a kategóriában.
2. Ezernyi beállítás van, próbálkozz még vele, mert ebben is top 5 a mobilok között.
3. Szubjektív, így nem cáfolnám.
4. A legtöbb ilyen megoldható appal, de elhiszem, hogy hiányzik / egyszerűbb ha alapból benne van.
5. Miben verné el? (És egyébként az olyan állítások, hogy "ha ez és ez nem lenne" kicsit zárójelbe teszik a mondat többi részét.) -
Zugi
aktív tag
válasz
Stevo80a #5419 üzenetére
Mindig egyesek ráugranak az ilyen véleményt kérdezőkre, hogy miért a saját fórumán kérdez az adott telefonról itt bárki is olyat, hogy ezt válassza -e, megéri -e? Pedig tényleg van benne ráció, és magamról is tudom, mert pár hete én is így jártam. Megerősítő vélemények is jók, hogy itt ki mit szeret e telóban és miért ezt vette, nem pedig a többi másikat.
Mint friss P30 pro tulaj nekem is nagyon tetszik ez a mobil. Esetemben 3db teló került képbe, ami közül választani akartam: a Samsung S10+, Mate 20Pro és ez a P30 Pro. Nem cserélgetem havonta a telefonom, most is 3 év után váltottam, de akkor a csúcstelók igényeimhez mért legjobbikát szeretném adott pillanatban elérni.
Samsungom volt előtte, amivel meg voltam elégedve, így szívem szerint folytattam volna azon a vonalon, mégis nálam a Huawei-éihez képest gyengébb akksiján vérzett el, mert az esetemben a top1 telefonválasztási szempont. Szűkült hát a kör, a Mate 20Pro és e közöttire.Ami a Mate20 Pro mellett szólt az olcsóbb ára, mégis ugyan ilyen tudása. Olvastam, hogy annak kiváló arcfelismerőjét már nem kapta meg a P30 pro, ott egy kis visszalépés történt.
A P30 pro mellett pedig a kicsivel frisebb kiadás ez a mégbrutálabb fotós teljesítmény, zoom képesség, és szebb dizájn szólt.
Mielőtt ezeken erősebben morfondíroztam volna, egy sokkal racionálisabb dolog döntött. Mégpedig, hogy amiből választhattam, a Telenor listájából, ott már nem volt Mate 20 Pro, csak a P30pro :)Gyakorlati tapasztalatom nem volt a Mate 20 Pro-val, csak most megtapogattam hétvégén egy Media Marktban. A véleményem az, hogy azzal is megelégedtem volna, mégis így utólag most már örömmel konstatáltam, hogy jól jártam a P30pro-val, ez a kivitel azért mégis csak jobban tetszik, és örülök, hogy így alakult :)
-
Imre9211
aktív tag
válasz
Stevo80a #5417 üzenetére
Egyértelmű. P30 Pro. Nekem is az van, és az összes többi telefon elbújhat mellette. Szégyenében.
Ha P30 Pro-d van nincs szükséged másra. PC-re, tévére, konzolra, semmire.
Ki se kell mozdulnod otthonról hogy szórakozz mert a világot a tenyeredben tartod. Még akár sim-kártya nélkül is hiszen a kecses vonalvezetés, az ergonomikus dizájn, a lekerekített edzett üveg, a ragyogó hátlap, és a quad kamera örök szerelem.A minap kezembe fogtam az új Samsung note-ot és felhólyagosodott a tenyerem attól a retektől. Nem mérhető az sem ezen égi tüneményhez, melynek eljövetelét már a sumér agyagtáblákban megjövendölték évezredekkel ezelőtt.
Úgy vagyon írva, mielőtt az istenek visszatérnek, küldenek egy eszközt hogy megbizonyosodjanak felőle méltóak vagyunk e rá.
Elnevezték hát P30 Pro-nak, a parancsnoki űrflotta térhajtóműve után. A Mate 20 még csak próbálkozás, de nem mérhető ezen kiforrott idegen technológiához.Használd hát bölcsen, és terjeszd az igét.
-
adomok
tag
válasz
Stevo80a #5419 üzenetére
Ha a 2 jeltötet nézzük és a fotós képesség fontos, akkor a P30 pro-t mondanám. Én majdnem a Mate-t vettem, de vártam a vásárlással és amikor a P30 pro megjelent, nem volt kérdés, hogy ezt választom. Ha a fotózás másodlagos szempont, akkor teljesen mindegy, a küllem szubjektív és szerintem mindkét készülék jó választás, nem fogsz csalódni. Nekem talán még sosem volt ennyire problémamentes készülékem, egyetlen hibába sem futottam bele és a topicban is ritkán találkozunk panasszal.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen notebookot vegyek?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- LEGO klub
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Battlefield 2042
- ASUS ROG Ally
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Eredeti játékok OFF topik
- Honor 400 - és mégis mozog a kép
- További aktív témák...
- Apple iPhone 16 Pro Max - Desert Titanium - 256GB 1 ciklus 100% akku! 1 év garancia! Új készülék!
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 PRO - 128GB - Deep Purple - 85% akkumulátor
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S23 256GB (garis)
- Xiaomi Redmi 10 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Keresünk dokkolókat
- BESZÁMÍTÁS! Dell Precision 5820 XL Tower PC - Xeon W-2123 112GB RAM 512GB SSD 1TB RX 580 8GB Win 11
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad 330S-15IKB - i5-8G I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 8700K 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest