- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Leica kamerákat kap a Xiaomi Mix Flip 2 is
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Humanoid robotokat visz az AI-szervergyárba az NVIDIA és a Foxconn
- 1000 milliárd dolláros AI-központot akar az USA-ban a SoftBank
- Beszántaná a marketingért felelős részlegét az Intel
-
Mobilarena
Huawei P30 Pro összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
darkmann
őstag
válasz
#44059648 #14766 üzenetére
Nos én sem csináltam még egyszer sem visszaállítást a telón mióta megvan, kb április óta. Csak a frissítések után van újraindítva, eddig egyszer vagy kétszer volt olyan fagyásom, amin csak az újraindítás segített. Számomra hihetetlen, hogy a telefon tele van appokkal, és használom is rendesen, de nem lassult be, mióta megvettem!
És a két napos töltések közti idő 6 óra képernyőidővel még mindig lenyűgöz! (Aszkéták kíméljenek meg a 8-10 órás képernyőidővel 2-3 nap készenléttel, én nemcsak fészbukkozom meg tinderezek, hanem játszok rajta napi 1,5-2 órát is akár, van képernyőkivetítés tv-re, navigáció, stb.).
-
válasz
#44059648 #14726 üzenetére
Az jó... Mit használsz helyette? Kamut? Elvileg nem enged tovább az elején amikor első alkalommal bekapcsolod, vagy reseteled, de lehet rosszul tudom... Azért elég széles a palettája a google-nek, szóval vannak hasznos dolgai, de az adatvédelmi irányelvek, azok azért ilyen bicskanyitogatós feelinget kelt helyenként...
-
Macika66
őstag
válasz
#44059648 #14457 üzenetére
Úgy logikáztam ki, hogy ha 1-2 hétig jól megy, utána eltűnik szem elől, majd egy újraindítás megoldja megint egy időre, akkor nem lehet rosszul berakva.
Arra gondoltam esetleg, hogy nem lehetséges, hogy egyszercsak kilövi a külső SD-kártya rendszerszintű kezelőprogramját???
Ezért kezdi el újra látni egy sima restart után... -
tirszin
senior tag
válasz
#44059648 #14327 üzenetére
Köszönöm, kipróbálom a Gcam-ot!
Legutóbb a Poco F2 Pro-n próbáltam, ott szebb képet adott a legfrissebbnél hárommal korábbi verzió. Egyébként az még nem is lenne baj, hogy nem a legújabb vagy legszebb képű verzió, csak használhatóbb legyen, mint a P30 appja.
A Poco-n pl. úgy működött a fókusz, ha rákoppintottam egy objektumra, odatett egy kört és ha elmozgattam a kompozíciót, a kör akkor is az objekten maradt, természetesen az élességgel is követte azt.Ettől sajnos messze van a P30 gyári appja.
-
Tetovaltembe
újonc
válasz
#44059648 #14165 üzenetére
Szia! Köszönöm a választ! Csak egy bizonyos időszak van beállítva (7:00-23:00).
Fényerőm kb. félig van felnyomva, mindig látni rajta az óra számlapját illetve az értesítéseket.
Azt tippelem, hogy valami probléma az üvegfóliámmal lehet, mert mielött felhelyezték semmi probléma nem volt. A másik ami zavaró, hogy elkezdte kiirogatni a "ne takarja le a képernyő tetejét" (vagy valami ilyesmi) értesítést, úgy hogy nincs se letakarva, se nem piszkos/poros a selfie kamera. Ez is szintén lehet az üvegfólia miatt, azt olvastam. Viszont, ha tévedek, akkor megköszönöm a kijavítást.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Autós topik
- EAFC 25
- Milyen notebookot vegyek?
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Leica kamerákat kap a Xiaomi Mix Flip 2 is
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Tőzsde és gazdaság
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Apple Iphone 13 - 128 GB (éjjfekete) Garanciális
- BONTATLAN Új iPhone 16 PRO MAX 256-512GGB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- BONTATLAN Új Iphone 15 PRO MAX 256-512GB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető
- IPhone 11 Pro max 64GB megkímélt új emelt kapacitású akku!
- Apple iPhone 16 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 8-16GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900KF 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Billentyűzet magyarosítás magyarítás lézerrel is! 10-15ezer közötti áron! Óriási betűkészeletünk van
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i7-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad E550 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I DVDRW I 15,6" HD I CAM I W10 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest