Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • direwolf

    őstag

    Gyerekek, nem lehetne ezt befejezni? Megint benéztem ide, és semmi szakma... :(

    Szerk.: hogy valami konstruktívat is szóljak: rácuppantam a készenléti idő minimalizálásra, és most ott tartok, hogy 2 óránként 1% fogy :C Ha valakit izgat ez a téma, ki kell irtani minden hálózatra automatikusan csatlakozó progiból a bejelentkezést. Sajnos ennek áldozatául esik pár kellemesebb widget is (pl. beautiful widgets), amiben nem lehet teljesen megszűntetni az automatikus szinkronizálást. Akinek ez fáj, az sajnos együtt kell éljen a gyorsabb merüléssel. A másik, hogy rá kell szokni az airplane módra amikor csak lehet. Gyermekemet kellett kicsit adjusztálni, de már tudja mikor kapcsolja be a hálót :) Persze tudom, hogy egy ilyen cucc használata akkor igazán kényelmes, ha állandóan a neten lóg, meg szinkronizál orrba-szájba, de nekem egyrészt szakmai kihívás, és nem utolsó sorban környezettudatossági kihívás is megkeresni a határt amikor még nem túl macerás használni (a reboot time határozottan az! :D ), de már elég jó bírja is kakaóval :)

    [ Szerkesztve ]

    "I've seen things you people wouldn't believe"

Új hozzászólás Aktív témák