Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AS

    félisten

    válasz Dare2Live #298 üzenetére

    Igen, méghozzá 8 megapixels kamerával, ( mondták is hogy symban érintős készülékei lesznek, na meg Android is. :)

    Tehát akinek nem jön be a winmobile lesz itt más is. :)

    Még linux sem kizárt... mert Ázsiában olyan is van neki.

    Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

  • WiZARD

    addikt

    válasz Dare2Live #298 üzenetére

    ha már videólejátszás az alapvető téma, akkor pont a szifon az amihez szinte mindent konvertálni kell...
    megfelelően konvertált/kódolt filmekkel pedig winmo is tud tökéletes lenni :)

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

  • WiZARD

    addikt

    válasz Dare2Live #304 üzenetére

    naja elég határeset ez az egérmozi.
    önszántamból nem tervezem hogy filmet nézzek telón. arra ott van otthon a projektor 2 méteres képátlóval, meg 5.1 meg minden :)

    de tavaly amikor vonatoznom kellett valahova, akkor azért touch 2.8"as kijelzőjén megnéztem egy filmet, jobb volt mint az ablakon kifelé bambulni. :p

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

  • KakaosCsirke

    tag

    válasz Dare2Live #298 üzenetére

    Hello Dare2Live!

    A HD az elso PDA telefon kombo ami szamomra megfeleloen hasznalhatonak es eleg gyakorlatiasnak tunik, igy raszantam magam, hogy beruhazzak. Ha viszont beruhaztam, akkor nem kivanom par evig lecserelni. Ezert a megjegyzesed, hogy a WM7-ig WM-es keszulekhez hozza nem nyulsz elgondolkoztatott. Kifejtened, hogy mi az ami feltehetoleg lesz a WM7-ben es nem lehet elni nelkule?

    Elore is koszi!

    Istenről beszélni ciki. Feszegetni a kérdést, hogy mi van a halál után nem illik. Pedig a statisztika nem hazudik: 100 emberből 100 hal meg.

  • erdoke

    titán

    válasz Dare2Live #304 üzenetére

    Sebesség ügyben nem segíthetek, az nagyban függ a HW-től. Újabb ROM-okkal az Omnia nem lassabb a szifonnál, a testre szabhatósága pedig fényévekkel jobb.
    A kezelhetőség viszont attól függ, te milyen felületet találsz kényelmesnek. Pl. Szereted-e az Spb Mobile Shell-szerű megoldást, vagy a VITO Winterface-t, esetleg a Today-ről elérhető pluginokkal tudod a legjobban megszervezni a leggyakoribb teendőidet.
    Számomra pl. a Mobile Shell is jó, de a Today-ről is jól elboldogulok.
    iPhone-hoz hasonló kontakt-tárcsázó-híváskezelő van több is, pl. PhotoContacts Pro, Inesoft Phone vagy az Iconsoft PhoneEx (Extender). Én most az utóbbit használom, kiegészítve az Spb Phone Suite-tal (csúcs profilozás, Today-en profilok, rádiók, üzenetek kezelése, hívásszűrés, stb.).
    Teljes képernyős, magyar karaktereket is főképernyőn támogató virtuális billentyűzetek között a talán legjobb a frissen megjelent Spb Fullscreen Keyboard 4.0.
    Ezek mellé néhány ingyenes tweak (S2U2, SMS Tweaker 1.5, Advanced Configuration Tools, G-Alarm, Spb Screenshot, stb.), és máris egészen jól használható a készülék. Ha még felteszel egy Spb Mobile Shell-t a számodra tetszetős skinnel, és néhány, ebbe beépülni képes progit (CorePlayer, Spb Traveler, stb.), az csak hab a tortán. Az Opera és az Office Mobile szvsz nem rosszabb, mint a szifon hasonló megoldásai, sőt. Aztán lehet még iGO8-ad is. ;)

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Dare2Live #316 üzenetére

    TF3D-s készülékeket csak rövid ideig nyomkodtam, az alapján nem tudom kijelenteni, mennyire jól használhatók a mindennapokban külső "segítség" nélkül, de az Omnia a Samsung Today2-vel és apróbb tweakekkel egészen jól működik "gyári" állapotában is.

    Nyilván meg kell szokni, ha valaki táblázat elrendezésű, hagyományos menüvel rendelkező telefonról vált PDA-telefonra, de ilyen szempontból (egy átlagos középkorú emberbek) az iPhone is igényel megszokást. Butaság figyelmen kívül hagyni, hogy alapvetően ezek nem telefonok, amiken Windows fut, hanem PDA-k telefon funkcióval. Ha valakinek nincs szüksége az extrákra, és a testreszabhatóság ilyen szintjére, akkor vegyen szifont vagy S60, de akár S40 Nokiát.

    Személy szerint én most éppen a PDA gyökerekhez közelítek, megpróbálom a hagyományos Todayt olyan szinten testreszabni, hogy onnan max 2 taperolással elérjem, amit szeretnék, de a legfontosabb, leggyakrabban használt részeket egyetlen nyomással. A Touch HD kicsit problémásabb lenne, tekintve a hardveres gombok igen csekély számát. Nálam az Omnián minden gombnak 2 funkciója van, ami összesen 14 gyors elérést tesz lehetővé. Ha ahhez hozzávesszük a Today-ről egyetlen kényelmes tapival elérhető dolgokat is, bőven lefedtük egy jobb S40 telefon összes funkcióját...

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák