Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz (An)Dante #17 üzenetére

    Erre még csak válaszolok!

    1, 2, 3, teljesen korrekten leírtad, (érdekes módon érthetőbb mint a csaknem 30 oldalas ericsson doksi amiben végülis csak az szerepel, hogy ha a lapockámba telepítenék az adót akkor is még inkább csak egészséges lenne a sugárzása mintsem káros...).

    Lehet, hogy az atommagkutató intézetben mondták rosszul vagy pl hálózatok órán de valahogy a központi adók teljesítménye mindig nagyobb szokott lenni mint a céleszközöké (legyen az pl mobil). Innen kezdve mindenképpen nagyobb sugárzást bocsájt ki mint egy mobil jah és egy dolog ami biztos csak nekem tűnik fel: a mobilom ugyan velem van nonstop de nem sugároz készenléti állapotban úgy mint amikor valamilyen adatforgalom megy rajta (gprs, 3g, beszélgetés, sms...). Ellenben az antenna igen ha ezt összehasonlítjuk akkor az én mobilhasználatom és az adó sugárzása kicsivel más kategória hiába nincs több ezer wattos teljesítménye, remélem érthető mire gondolok. Pont olyan mint a grilles példa csak itt a hősugárzó a telefonom és a grill sütő az adó, szal nem csak azt kellene nézni, hogy adott pillanatban mennyit sugároz egy ilyen adó... legutóbb ugye guargumi volt... ha megeszel 2000 gramm joghurtot nincs semmi de mint említették ha ezt évekig teszed akkor bajban vagy...

    4. Lehet most is én tévedek de szerintem külföldön is ugyanannyi antenna kell egységnyi terület lefedéséhez mégis ingyen adnak 1 éves előfizuhoz 50 ezres telefont és a havidíj valamint a perdíj is kevesebb (német, francia honban tudom, hogy ez működik).
    1 milla forint 135 lakóra lehet csak én vagyok telhetetlen de semmi... (konkrétan: 2 lakás szigetelése a 135-ből vagy 5 erkély felújítása... ). 600 forint havonta... mondd mit lehet abból venni? 3 kiló kenyér sok embernek... 2! liter benzin az autómba... azzal nem megyek messzire... és akkor 4-en lakunk itt így már fejenként csak havi 150 forint szal már bocs de ez nevetséges és akkor nézd meg ezt ha már 3g-s adót akarnak telepíteni: [link] jó esetben 10 rossz esetben 4 perc videótelefonálás 600 forint... szal a percdíjakat szerintem hagyjuk :)
    Internethez nem kell antenna :) Múlthónapban vitték el a kis 13 centis panel antennákat végre az erkélyről és lett helyette kábeles megoldás... (és nem 2 hanem majdnem 10 mbit :) ), és itt is el tudom mondani, hogy én még lazán 10e forintot fizettem a 384-es netért amikor külföldön a megabites volt 2000 forint előfizu nélkül...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák