Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Cecevok #66 üzenetére

    Az A41 eMMC miatt kurvára belassul. Az ujjlenyomatolvasója egy vicc, 10ből max hatszor old fel elsőre, mindegyik kolléga a pokolba kívánja. Fényképező az pocsék, a userinterface/launcher olyan, amilyen. A kijelzője... elmegy, de nem nagy szám, pedig erre nem vagyok finnyás, de a színekkel nem vagyok megbékélve.

    janeszgol:
    1, ezt nem értem: 'Azert nincs 4G-d, mert a nagyvarosokban nincs 5G'
    2,Tehát több kliens tud kiszolgálni 5G-n egy átjátszó. Oké. Azt is vegyük hozzá, hogy ugyanakkora területhez jóval több torony kell 5G-nél mint 4G-nél.
    Mégmindig az a probléma, hogy normális 2/3/4G-t sem csinálták meg Mo-n.
    Másnak se nagyon hiányozna 5G, ha tudna normális LTE-t használni, nem ezt a toldozott foldozott ****t kapná. Mert amikor olyan gyors (mind letöltés, mind élhető latency terén) mint pár éve/most otthon a vezetékes net, egy tenyérni vackon, akkor az azért szerintem ritkán kevés.
    Nem műtök 4k streaming mellett távolról 5G-n.
    Bent a cégnél dolgozunk 5G-n, de továbbra sem látom a valódi felhasználásbeli előnyét egy normálisan működő LTE hálózathoz képest mobiltelefonokon.

    Csak azért fáj ez nekem egy kicsit, mert k..a markeitng miatt erre verik sokan anyálukat, és ezt a sz...csodát fogják megint szarul megcsinálni, ahelyett, hogy befejeznék az elmúlt 10 év mobiladat fejlesztéseit. Ez nyilván kicsit sarkítva van, mert nem unatkoznak, de sztem érthető, hogy legalább 3G szintű országos, beltéri lefedettség biztosítása után jöhetne a többi. :R

    Hogy kevésbé legyek off: Mi azért rendeltük, emrt nem kell 3 szar kamera, hanem 1 normális, nem kell tepsi méret (sőt), és a többi szempont már kb mindegy is, mert nem maradt más. Nem nem, 4 évig votl iphone a cégesem, nekünk az nem alternatíva..
    Ha lenne még egy kicsivel kisebb tesója normálsabb helyenlévő ujjlenyomat olvasóval, magamnak is venném - de így is élhető.
    Az meg az én nyomorom, hogy miért akarok 1 kézzel telefont használni (pl mikor Picur a kezembe, helyet változtatok gyalog, más van a másik kezembe, és még úgy általában a nap 99%ban 1 kézzel használnám).

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    válasz Cecevok #99 üzenetére

    Kiegészítés: hasonló méretűnek gondoltam az A41-et a 4A-hoz.
    A valóságban tök más liga. Méretben nem nagy a különbség, de súlyelosztásban elég nagy! Az A41ki akar billenni a kezemből, nehéz elérni a tetejét; a 4A meg majdnemmolyan mint az én telóm; és nem zavar.
    Ez a tény viszont igen, mert már sokadjára gondolkodok higy lecserélem az XZ2C-ot erre. Na, pr napig nyomkodom, higy legyennelég dolog ami majd idegesítsen a 4A-ban.

    Első benyomások: Kijelző egész jó! Android 11-el jött, inkább 10.1-nek tűnik, de az is korrekt. Kamera a elég jó, hangszóró is meglepően jó. Gombok furák voltak, de már kezdem megszokni a helyét. Plusz nem a teló érdeme, de applikátoros, 2,5D-s (nem lekanyarodik a telóra, azok vackok, a szélén van letörve, hogy kb folytatása legyen a gyári ívnek) üvegfólia egész patent (segítség nélkül nem lenne ilyen jó, sose találnám.el tized mm pontosan). Innentől mindenre csak ilyet veszek :)

    rlaci71, köszi a tippet, engem zavar a mappázás hiánya, bár páromat nem fogja; nálam már elindult a vezérhangya :DDD. Ja, meg az alsó keresősáv a főképen, azt is lekapnám. (Sajátomon novát használok, legalább a duplakoppos lezárás is megy úgy, de a Pixel launcher se rossz.)

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • ironbed

    aktív tag

    válasz Cecevok #28 üzenetére

    Én is P10-et használok és pont most gondolkodom, hogy milyen jó váltás lenne. :D
    Egyedül a magas SAR értékek zavarnak egy picit. Majdnem másfélszer akkora a sugárzása a telefonnak. "Test"-en mért érték még hagyján, de a fejnél is hasonló érték szerepel:
    European measurement1.370 W/Kg on head, 1.390 W/Kg on body

    Aki használja már egy ideje tudna esetleg véleményt mondani erről?

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Cecevok #439 üzenetére

    Nem tetszik az anyaghasználat - azért érezni, hogy olcsó Pixel. Bár a 3a-hoz képest már előrébb léptek. + Nem tetszik a hangszórója.
    Amúgy talán jövő héten lehet lesz új 5a?

    "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

  • vakablak93

    őstag

    válasz Cecevok #439 üzenetére

    Hát én október 2.-óta használom, amit eddig tapasztaltam:

    -Életem legstabilabb telefonja, konkrétan körbehugyozza amit korábban Apple fronton tapasztaltam stabilitásban. :DD
    Nincsenek bugok, összeomlások, tökéletesen unalmas használni, a szó legjobb értelmében. :K
    -Remek üzemidő ahhoz képest hogy milyen pici és vékony, komoly fényerő mellett is 6 óra lazán megvan.
    -Iszonyatgagyi bili műanyag, értsd: recseg ropog, iletve egyszeri leejtés után a Jack csati körül a házból pici darabka máris kitört.....
    -A kijelző oké, nem olyan szép mint egy normálisabb IPS, de árához képest tök oké.
    Azt hozzá kell tenni hogy a fényereje tényleg remek, nekem napsütésben a bringakormányon is tisztán olvasható max fényerőn.
    -A mérete tényleg zseniális, iszonyat kezes kis cucc. :DD
    -Ahogy várható minden hónapban megérkeznek a frissítések, illetve amit külön kiemelnék, az apróbb javítások amik a biztonsági frissítéseken felül néha jöttek, egyike sem okozott egyéb újabb problémát mint más gyártóknál ahol egy " javítással mindig valami mást barmolnak el. :C
    -Ami a kamerát illeti, abban neked kell döntened hogy jó-e, tetszik-e amit produkál, ebben majd a többiek kiokosítanak.
    -A hardver ugyan ma csak középkategóra alja, de ennek mindössze a kamerafeldolgozásában fogok bármi hátrányát, mert fotózás után pár sec ameddig a feldolgozás tart.
    De ez nem azt jelenti hogy a telefon addig megbénulna vagy hasonló hülyeség!!! Tökéletesen fut addig is, csak felül az értesítési sávnál látható hogy megy a feldolgozás, de nem akad be egy pilnatra sem!
    Azt nem tudom hogy játszol-e rajta vagy hasonló, de nekem amit elindítottam rajta Wot Blitz pl az simán ment, a melegedése sem vészes szerintem.
    -A hangszórói elég szépen szólnak, bár max hangerőn picit berezonál, de meglepően szépen ad mélyeket is, ha esetleg arról hallgatnál zenét. :)

    Az egyetlen amit fontolóra kell venni, hogy az ember mennyire vigyáz rá.
    Szoftveresen szerintem nem kérdés hogy droid vonalon a legjobb (de korábbi ios tapasztalataim alapján annál is jobb), és hosszú távon is támogatják majd, azaz ennek tekintetében lehet vele hosszú távra tervezni, azonban a piac leggagyibb burkolatával kérdéses hogy kibírja azt a 3-4 évet amire az ember tervezhet vele.

    [ Szerkesztve ]

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

  • vakablak93

    őstag

    válasz Cecevok #442 üzenetére

    Hát igen, nehéz dilemma a modernebb futureok vs pixel féle frissítés és stabilitás és kis méret között vacilálni.
    A samu féle éves késéssel kiadunk egy-két főverziót meg az 1. évben negyedéves majd utána csak féléves biztonsági frissítést nem említeném még egylapon sem a pixellel.

    Ha már LUMIX milc, akkor annyit, hogy ahhoz képest szerintem bántóan túlélesítésít a pixel.

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

  • vakablak93

    őstag

    válasz Cecevok #444 üzenetére

    👍, jó mulatást az új telóhoz

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák