Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Cecevok #99 üzenetére

    Kiegészítés: hasonló méretűnek gondoltam az A41-et a 4A-hoz.
    A valóságban tök más liga. Méretben nem nagy a különbség, de súlyelosztásban elég nagy! Az A41ki akar billenni a kezemből, nehéz elérni a tetejét; a 4A meg majdnemmolyan mint az én telóm; és nem zavar.
    Ez a tény viszont igen, mert már sokadjára gondolkodok higy lecserélem az XZ2C-ot erre. Na, pr napig nyomkodom, higy legyennelég dolog ami majd idegesítsen a 4A-ban.

    Első benyomások: Kijelző egész jó! Android 11-el jött, inkább 10.1-nek tűnik, de az is korrekt. Kamera a elég jó, hangszóró is meglepően jó. Gombok furák voltak, de már kezdem megszokni a helyét. Plusz nem a teló érdeme, de applikátoros, 2,5D-s (nem lekanyarodik a telóra, azok vackok, a szélén van letörve, hogy kb folytatása legyen a gyári ívnek) üvegfólia egész patent (segítség nélkül nem lenne ilyen jó, sose találnám.el tized mm pontosan). Innentől mindenre csak ilyet veszek :)

    rlaci71, köszi a tippet, engem zavar a mappázás hiánya, bár páromat nem fogja; nálam már elindult a vezérhangya :DDD. Ja, meg az alsó keresősáv a főképen, azt is lekapnám. (Sajátomon novát használok, legalább a duplakoppos lezárás is megy úgy, de a Pixel launcher se rossz.)

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák