- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
Új hozzászólás Aktív témák
-
icemad
nagyúr
válasz
kisnokia #5144 üzenetére
Az baj. Előtte ki kell lépni a fiókokból. Így tudnak védekezni a lopások ellen. Esetleg próbáld meg smart switchel helyrerakni. Másik megoldás, hogy odinnal újrarakod a firmware-t, de csak az fog felmenni rá, ami utoljára rajta volt. És bekapcsolás után fogja kérni a Google és samsung fiókot is. Ha van rá időd pár óra alatt helyre lehet rakni.
-
patomi
őstag
válasz
kisnokia #5134 üzenetére
Nyilván nem lesz vezetékes minőség, de sok múlik a fülesen is. Magasabb kategóriában több a szolgáltatás, pl zajszűrés, vagy környezeti mód. Ezért javaslom a buds-ot, csalódás mentes és ott van hozzá a gyári app is. Igen az uBTR jó kis cucc de feljebb lépve itt is jobbat kapsz.
-
balazs1956
senior tag
válasz
kisnokia #5132 üzenetére
Szia!
Én is s7-ről fogok "költözni". Melyik az üdvözítő módszer?
Van rajta, bank, viber, horizon go, simple fbook Waze, MiFit stb.
Nagyon nem szeretnék napokat tölteni a belépési kódokkal beállításokkal.
Ráadásul az sd kártyán van vagy 12000 kép.
Amúgy előrelépésnek érzed az új telefont? -
patomi
őstag
válasz
kisnokia #5132 üzenetére
Rá kell keresni milyen chipet tartalmaz a kábel, annak mik a tulajdonságai. Ha tetszik, megveszed.
Én is használok drótos meg BT fülest is. Hogy mi a jó az mindenkinek más. Nekem a mifo o7 amit nagyon szeretek. De a galaxy buds a scalable codec miatt jó választás. Vezetékes mellé egy fiio uBTR is jó döntés(vagy társai) -
leslien
nagyúr
válasz
kisnokia #4136 üzenetére
kezdhetsz tokok után nézni mert váltani fogsz....
nem lesz sokkal dragabb a jelengi 4G nél ... a S21 FE nem érdemes mert
bőven jó a SD 865 is... pláne ,h a fő kamera szenzor ua.iden is..Sony imx 555... a támogatás is ua lesz mert Android 11 el erkezik mind2.. (3 fő verzió és 4 év biztonsági frissítés) -
kissati66
tag
válasz
kisnokia #4080 üzenetére
Szerintem az eMag megbízható forgalmazónak számít, ráadásul 3 év garanciát ad magánszemélyeknek és a termékgarancia leírásában az szerepel, hogy ha a gyártó rendelkezik országos szervizhálózattal, akkor gyártói garanciát kapsz. Viszont a telefon ára elég borsos...
-
Rinocerosz
őstag
válasz
kisnokia #4080 üzenetére
Annyi a különbség, hogy ezek a "szürke importos" telefonokra csak 1 év gyári garancia van.
Egy szolgáltatónál 2 év gyártói garanciát kapsz. Fontos azért megjegyezni, hogy a második évi garancia az már csak ilyen komolyabb hibákra vonatkozik.
Például, ha te a második évben akarsz akkumulátort cseréltetni, akkor már fizetős lesz. Mivel ingyenes akkumulátor csere csak az első évben van.Szóval ha engem kérdezel nem egy nagy veszteség az a második évi garancia. Én anno az s7-et 60 ezerrel olcsóbban vettem meg és mai napig üzemel. Első év végén elvittem, hogy rossza az üzemidő.... blablabla. Kicserélték a csavarokat + akkumulátort. A mai napig aktív használatban van.
Az s9+ és az S20-at azért vettem a Vodánál mert kb. azonos árban tudtam volna szürke importosat venni. A minimális felár meg már megérte azt a + 1 év garit. -
Badboys
őstag
válasz
kisnokia #3893 üzenetére
A valós üzemidőt a felhasználók tapasztalata adja. Sajnos úgy veszem észre, hogy ezek a tesztek gyakorlatilag majdnem semmire sem jók. Amennyiben ezt a telefont veszem alapul a gyakorlat engem igazol. Azt nagyon szeretném tudni, hogy milyen háttér alku miatt nem volt választási lehetőség a snapi és a exinos közt. Amikor még a Románoknál is hivatalosan van mindkettő. Talán csak itt nem volt választási lehetőség.
-
Namelesske
addikt
válasz
kisnokia #3617 üzenetére
Igen, Exynos van benne.
#3619 kutga
"Facebook háttérben 2 óra, Messenger háttérben 2 óra, Google Play háttérben 3 óra. Miért lenne az Exynos a ludas?
"
Az a baj ezzel, ha mindent alvóba rakok kézzel, legyen akár deep sleep, az akku ugyanúgy merül sőt. Amikor nulláról kell mindent elindítania talán még jobban is merül...
Régóta gondolkodom mit lehetne máshogy csinálni, próbáltam mindkét végletet
bare-bone meg mekafull között mindent."Térerő 4G-n nem valami acélos, otthon ki kellene próbálni 3G/2G-n."
Próbáltam, nem sokat ért, de azért csinálok annak is egy Bikszbi Rutint...
#3620 patomi
"Talán a 2sim és volte. De csak találgatok Takarékos mód és egy sim mellett 4G-vel 6 óra felett van a kepernyőidőm."
Próbáltam már a Voltét is kikapcsolni, semmi nem változott.
Meddig szoktad lemeríteni hogy 6 óra felett van a képernyő időd?
Mert ha én nulláig meríteném akkor nekem is tudna 6 óra felett adaptív takarékossággal.
-
Badboys
őstag
válasz
kisnokia #2609 üzenetére
Sosem voltam samu fan. Ez az első samu telefonom. Csak úgy mellékesen megkérdezem nem olvasol? Az általad megjelölt telefonok a hüvely cégcsoport tagjai. Amennyiben nem fontos a gugli és a frissítések Szeretsz és van időd mókolni vágj bele. Egyszer vettem huawei terméket soha többet még ingyen sem. A döntés joga a tiéd a pénzedet arra locsolod amire akarod. Nincs az érintéssel semmi probléma. Igen az Exinosnak vannak gyengéi a Snapdragonnal szemben, de túlélhető a dolog.
-
Cargo
aktív tag
válasz
kisnokia #2609 üzenetére
Remélhetőleg egyedi probléma, személy szerint tuti nem ezt választottam volna az asszonynak, mert ár-érték arányban sokkal jobb telefonok vannak, de a drágám samsung mániás, és bármi mást próbáltunk mindig samsunghoz tért vissza (egyébként neki is s7edge-et cseréltünk
). Az újabb samsungok közül, meg ez az egyetlen értelmezhető választás szerintem ár/érték szempontjából ebben "csúcs szegmensükben".
Számomra az s10e volt a legutolsó ár/érték arányban még éppen elfogadható telefonjuk, azt meg is vettem és elégedett vagyok vele. A feleségemnek csak azért nem ezt javasoltam, mert mindent telefonon csinál, és ahhoz meg "kicsi" a kijelzője.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung S25 Ultra 12/512gb fekete Gyári Garancia 2028.02.24
- újszerű iPhone 15 Pro 128GB black titanium fekete titán független 3 év garancia ajándék tok
- Apple iPhone 12 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 200 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Honor 90 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Samsung Galaxy A23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, E7440, E7450 / SZÁMLA + GARANCIA
- AKCIÓ! Csere-Beszámítás! Gainward Phantom RTX 4070Ti 12GB GDDR6X Videokártya!
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest