- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Google Pixel 8a - kis telefon kis késéssel
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- Google Pixel topik
- One mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
PuMbA
titán
válasz
AxBattler #147 üzenetére
Itt már a DLSS jobb (Gugli fordítás):
"Even if FSR 2.0 works well in Farming Simulator 22 and is a useful extension, the implementation cannot match the good result of the debut Deathloop (test) . Nvidia DLSS performs better, especially in performance mode, Nvidia's AI upsampling is superior.
In concrete terms, DLSS can, for example, deal better with the problematic moiré effects, which FSR 2.0 edits just as easily, but DLSS can clearly suppress better, if not prevent it. In addition, FSR 2.0 does not generally have to struggle with ghosting effects, but in individual scenes it does, which DLSS in turn masters without any problems."
Összevisszaság lesz itt is
-
FLATRONW
őstag
válasz
AxBattler #115 üzenetére
Ebben az esetben 4k performance módról van szó, ahol a bemeneti kép 1080p, ami magasabb, mint amiből az 1440p Qualitay mód számolni tud (960p).
Ezeknél a felskálázási módszereknél a minőséget az adja, hogy mekkora az alap felbontás, ez az egyetlen dolog, ami változik a Quality, Balanced és Performance módok között.
Nem úgy van, mint pl. a video tömörítésnél, hogy a minőségibb beállítás összetettebb eljárásokat használ a tömörítéshez.
A lényeg az, hogy 4k esetén már elfogadható a Performance mód használata. -
koko52
nagyúr
válasz
AxBattler #115 üzenetére
Én jobban örülnék, ha fejlesztők inkább arra koncentrálnának, hogy ne legyenek FPS droppok több száz ezres kártyák esetén. És ez mindkét oldalra igaz. Qrvára hidegen hagy egy antenna a messzi távolban, hogy melyik szögben, hogy törik meg egy pixelnyit, ha csata közepén kapok egy mikrolagot.
-
Kansas
addikt
válasz
AxBattler #94 üzenetére
Már miért ne lehetne aktiválni RX6400-on? Az is RDNA2.
Az az infó honnan van, hogy az RX5xx(és akkor már persze a 4xx) is támogatva lesz egy következő verzióban?
Mert ha igaz, hogy a Polarisokig visszaviszik a támogatást, akkor elvileg az IGP-ket is Raven Ridge-ig(GCN5) illik majd nekik támogatni... ami potenciálisan jó hír az R3 2200GE-mnek... -
Kansas
addikt
válasz
AxBattler #92 üzenetére
RSR(Radeon Super Resolution)-nek hívják(marketing leírás itt), egyelőre azt hiszem, az FSR 1.0-ra épül(tehát nem temporal, hanem spatial), és driverből aktiválható. Bekapcsolsz egy tickboxot a beállítások közt(globálisan is van és játékprofilban is), és onnantól amelyik játékban alacsonyabb felbontást állítasz be a monitorod natív felbontásánál, ott aktiválódik, és a natív felbontásra skáláz fel arról amit beállítottál.
RDNA/RDNA2-es Radeon kell hozzá, GCN-en vagy régebbin nem működik.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte AORUS MASTER RX 6800 XT 16GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ASUS Radeon HD6950 DirectCU II 2GB 256bit GDDR5 EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5 Videokártya eladó
- Gainward RTX 2080 Phantom GS 8GB
- ASUS RTX 3070 8GB GDDR6 ROG STRIX Eladó!
- Garanciális BIOSTAR GeForce RTX 3060 TI 8GB GDDR6
- Csere-Beszámítás! AMD Számítógép PC Játékra! R5 5500 / RX 5700XT / 32GB DDR4 / 256SSD+1TB HDD
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Samsung Galaxy A54 5G , 8/128 GB , Kártyafüggetlen
- LG OLED Televíziók: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest