- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Fotók, videók mobillal
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- A karcsúság ára
- Samsung Galaxy S20 FE - tényleg nem lite
Új hozzászólás Aktív témák
-
Angel
újonc
Van miből válogatni.
-
A3 2017-ről jöttem a Sirokkóra, érezhető volt a gyorsulás, de abból sose elég. Ha van még olyan GSM bolt, ahol XZ2 Compact kapható, szerintem a legjobb választás lehet a kis telók kedvelőinek. A Siroccó is megérheti még mindig az árát, ha találsz valahol 130k alatt, de a SD845 azért gyorsabb kicsivel, mint a SD835, szóval szerintem ha a sebesség nagyon fontos, akkor Sony.
Anyagminőségben jobb a Sirokkó, viszont -és ez is nagyon fontos- az XZ2C fogása kényelmesebb. 4 GB RAM pedig szerintem még elég a legtöbb embernek, én tán sosem használtam annál többet, pedig a Sirokkóban 6 GB van. Fényképezés kábé egál, illetve ízlés dolga. GCam-mal a Sirokkó az S10e szintjén van teljesen (személyesen teszteltem), a Sony meg ugye gyengének van beállítva, de igazából szintén elég jó képeket csinál. Pár képet lőttem csak mondjuk egy XZ2C-vel, de elégedett voltam a látottakkal.
Egyedül attól tartok, hogy ha átugranék szinte ingyen a Sony-ra az újdonságot keresve, esetleg megbánnám végül. A Siroccó nagyon egyben van, kézbe véve pedig nincs a piacon egyetlen teló sem, ami nagyobb minőségérzetet tudna kelteni. Más tulajoktól is hallottam már ezt, talán nem csak beképzeljük. Lehet, hogy az acél váz miatt? Az iPhone X is acélra építkezik, és az is kiemelkedő minőségérzetet sugárzott számomra. -
válasz
janeszgol #18 üzenetére
Annál azért legyen gyorsabb, meg legyen jobb az akkuja!
Nokia 8 Sirocco van perpill, de egyáltalán nem látok semmit, amire örömmel válthatnék majd. Egy gyártótól sem. Mondjuk egy évet még nyugodtan bevállalhatok a Nokiával is, csak mindig zavar, ha nem látok utód jelölteket. Ha nagyon nem lenne semmi, párom S10e-jét már kiismertem, és egy fokkal jobb, mint a Nokiám. De a difi túl kicsi a két teló között, átmenni rá nem lenne nagy fejlődés semmilyen tekintetben. Tippre akkor már egy XZ2 Compact jobban kedvemre lenne kábé 0 váltási költséggel.
-
Egy maximum 145 mm hosszú, 73 mm széles, IP68-as kis kompakt mobil ha lenne köztük...
-
eclipse19
senior tag
Jelentkezzen, aki gondolta volna 20 évvel ezelőtt, hogy Vietnamból fogunk értesülni a high tech cuccokkal kapcsolatos legújabb hírekről.
A Kelet az új Nyugat... -
minek?:S
őstag
Nekem szvsz a Nokia 9 kameraelrendezése sokkal jobban tetszik, mint az iPhoneoké
Meg úgy eleve a kiálló kamerával nem értek egyet. Volt S6E-em, PRIV-em.. mindkettőnél kiállt a kamera és mindkettőnél baromi idegesítő is volt. Egyrészt sokkal sérülékenyebb, másrészt meg.. miből állna növelni az egész készülék vastagságát azzal a 0,3-0,4 mm-rel? Még a végén egy hangyafasznyit jobb akku jutna bele, vagy masszívabb váz, vagy akármi. Meg úgy eleve valahogy az egykamerás rendszereknél fel tudok sorolni pár kifejezetten ízléses hátlapot(pl Lenovo Z90, Xperia P) -btw az is igaz, hogy nem sokat foglalkozok mostanában telefonokkal. Összességében tök jó, hogy idén már nem kétkamerás telefonok jöttek, hanem 3-4-5-6.. de önmagában nem a kamerák száma határozza meg a kép minőségét, ahogy láttam, ráadásul az aksi, ami évek óta égető kérdés lenne meg ott toporog egy helyben és még mindig ritka a 2 napos üzemidő... amúgy a N9 megoldása nekem is tetszik, azt erőltethetnék egy kicsit.
-
Wesder
titán
Az A51-es Samsunggal màr beengednek a bàzisra nem?
-
Bossyy
tag
Ha ilyen lesz, szerintem szép lesz.
Gondolom, olyan 120-140 körül fog nyitni az A50 utódja és feltételezem, hogy továbbra is a proci, a kamera minősége, a képernyő felbontása a Qi töltés valamint az OIS kihagyása lesz az áldozat, amit a S szériához képest meg kell hozni, cserébe a jelentős árkülönbségért. Viszont a IP védelmet és a valódi üveg bevonatot visszahozhatnák, hiszen az A5(2017) még ezekkel a tulajdonságokkal jött, amit az A50 már nem tudott. -
janeszgol
félisten
Nekem a Galaxy Note 9 megoldása tetszik a legjobban. Felül vízszintesen. De amúgy ez az I11 megoldás sem rossz, de legyünk őszinték, hogy megint az IPhone után majmolja mindenki. Még akkor is, ha valakié szebb megvalósítás. Ami nem jön be, az a függőleges elhelyezkedés. Az minden szempontból béna. Na meg a Nokia 9 pisztolytára.
-
jacis
nagyúr
-
maczera
aktív tag
Úgy látom, mindenki ráállt utánozni az iPhone 11 ocsmány kameraszigetét. Várható volt ...
-
jacis
nagyúr
Jól néz ki ezen a képen. Ha tényleg így néz majd ki az derék dolog lesz a Samsungtól.
-
-
janeszgol
félisten
Komálom az A szériát. Még az A10-et is, amit egy jó vételnek tartok 50 ezer ft alatt.
-
Ricardo
titán
Kíváncsi vagyok rájuk. Főleg az árazásukra.
Drughi:
Valamiben el kell maradniuk az S szériától. -
Drughi
addikt
Hát nem tudom..
Volt A50-em és A40 is.
Szuper a telefon, gyönyörű a kijelző, jó az üzemidő, de a kamera az 0.Nem ezt vártam volna az akkor közel hat számjegyű végősszegtől
Tehetnek rá még 20 kamerát, meg 1000 megapixelt, ha gyenge...
-
Ez fura... Egyre előbbre kerül a Samsung bemutatója is.
Össze fognak érni a szériák?
Új hozzászólás Aktív témák
ma Várhatóan az A51-gyel és A71-gyel nyitja a dél-koreai gyártó a sort.
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- Milyen videókártyát?
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Spórolós topik
- Autós topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- OpenMediaVault
- Hardcore café
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Notebook / laptop alkatrészek cseréje (processzor, RAM, HDD)
- További aktív témák...
- IPhone 14 Pro max 256GB kuriózum! 98% akku 2027.08.28. Jótállás
- IPhone 16e 128GB gyári független 2028.04.17.Apple jótállás
- Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
- iPhone 14 Pro 128GB Független Mint Az Új/1-3 hónap gar./Akku 91%/p4257
- Csere-Beszámítás! Iphone 14 Pro Max 256GB Független mobiltelefon. OLVASS!
- Eredeti Lenovo 230W töltők - 4X20Z83995
- AKCIÓ! "ÚJ" Microsoft Surface 5 13,5 notebook - i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe IGP 27% áfa
- BESZÁMÍTÁS! 380GB Intel Optane 905P NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Black & Decker töltőt keresek
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest