Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz kovimre #20 üzenetére

    A3 2017-ről jöttem a Sirokkóra, érezhető volt a gyorsulás, de abból sose elég. Ha van még olyan GSM bolt, ahol XZ2 Compact kapható, szerintem a legjobb választás lehet a kis telók kedvelőinek. A Siroccó is megérheti még mindig az árát, ha találsz valahol 130k alatt, de a SD845 azért gyorsabb kicsivel, mint a SD835, szóval szerintem ha a sebesség nagyon fontos, akkor Sony.
    Anyagminőségben jobb a Sirokkó, viszont -és ez is nagyon fontos- az XZ2C fogása kényelmesebb. 4 GB RAM pedig szerintem még elég a legtöbb embernek, én tán sosem használtam annál többet, pedig a Sirokkóban 6 GB van. Fényképezés kábé egál, illetve ízlés dolga. GCam-mal a Sirokkó az S10e szintjén van teljesen (személyesen teszteltem), a Sony meg ugye gyengének van beállítva, de igazából szintén elég jó képeket csinál. Pár képet lőttem csak mondjuk egy XZ2C-vel, de elégedett voltam a látottakkal.
    Egyedül attól tartok, hogy ha átugranék szinte ingyen a Sony-ra az újdonságot keresve, esetleg megbánnám végül. A Siroccó nagyon egyben van, kézbe véve pedig nincs a piacon egyetlen teló sem, ami nagyobb minőségérzetet tudna kelteni. Más tulajoktól is hallottam már ezt, talán nem csak beképzeljük. Lehet, hogy az acél váz miatt? Az iPhone X is acélra építkezik, és az is kiemelkedő minőségérzetet sugárzott számomra.

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz kovimre #20 üzenetére

    Szinten. ;) Na majd jovore az A41. Se. :D

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Új hozzászólás Aktív témák