Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Noukoum #28 üzenetére

    Nézd, amíg 80k Ft-ért vettem egy új 5G Velvetet, ami egy ennél valamivel fejlettebb telefon meglátásom szerint, nem nagyon tudnak meggyőzni.
    A másik, hogy hét éven át nem valószínű, hogy tudnék aktívan használni egy mobil eszközt. Egyszerűen lelépi a piac a képességeit és ezt aktívan támogatja szoftveres oldalról is. Itt figyel az OPO, Mi3, Z2 a fiókban, de igazából csak apámnak lennének jók fairphone kivitelben. Neki persze jók lennének, aláírom. Nagyjából négy évenként érzem szükségesnek a váltást ilyen-olyan szempontból. Ha ezt egy akku/kameracserével ki tudom tolni még eggyel, az már nyeremény; de ehhez olyan eszköz kell, ami hozzám nőtt. Nem hiszem, hogy kisebbségben lennék ezzel az igényemmel. Az autóm pl. hybrid, inkább azt vettem egy octavia kombi árából és lenyelem, hogy relatíve kicsi a csomagtér, meg nem megy kétszázzal, cserébe az én pénztárcámhoz a legzöldebb megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák