- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- A profit csak játék a Red Magic 10S Prónak
- iPhone topik
- Na! Ez egy JÓ utólagos autós fejegység - Minix CP89-HD
- Yettel topik
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- Samsung Galaxy XCover7 Pro - burokban született One UI
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ed Parker
nagyúr
Még mindig nincs új szoftver.
-
tl-x
addikt
75e a 38mm-es több helyen is. De szerintem már nem éri meg "régit" venni.
-
Ed Parker
nagyúr
Az ezüst piros kominációra gondolsz?
Nekem tetszenek a picit extrémebb kinézetű dolgok, az a piros szín, a képen nem adja vissza, de egy hangyányit átmegy narancs árnyalatba és ettől tetszett meg nekem. Ráadásul azt a RED szíjat akkor nem is lehetett mással kapni csak a drágább acél változattal.
Utólag picit bánom az értékvesztés miatt hogy ez lett, mert most hogy a frissített verzió még olcsóbb is, hát mit is mondjak, inkább lerakom a fiókba, mint hogy gombokért eladjam. -
Süvi
őstag
Szerintem is az aranykék az egyik legszebb.
A linkelt Nike felvéve sztem nem olyan durva mint képen, mert a belső lime szín nem látszik, csak a lyukakon keresztül. (Ettől függetlenül öltönyhöz nem illik)
Mi eddig nem vettünk, de az arany kék tetszett nekünk is, bár Ed Parker órája azért mindent visz.
Valószínű tavaszra veszünk egy Nike-ot, nekem az úszás miatt fontos a vízállóság ill. biztos jók a speckó appok.
Kinéztem hozzá pár szíjat.
Midnight Blue Leather Loop
Smoke Gray Leather Loop
Space Black Link Bracelet
ill. ezek kínai változatát
Valószínű ezek a szíjak lesznek rajta hétköznap, de cserélgetni fogom azokon a napokon, amikor úszok.Egyébként van benne logika, hogy megtartod a régit. Sajnálatos, hogy az óra az egyik legnagyobb értékvesztésű termék lett, főleg a drágább változatok. (Véleményem szerint később nem lesz ilyen nagy az értékvesztés, mert most beletették, ami hiányzott. -nagyobb aksi, laposabb forma még jó lenne, de majd a 4-5. szériában)
A mostani aranykéket 85 körül lehetne eladni, megértem, ha annyiért inkább megtartod.
Mi megvárjuk, hogy 100-110 körül lehessen venni Nike-ot a sufnyigsm-ben és akkor lépünk -
Ed Parker
nagyúr
Én tutira nem vennék AW-ból kettőt, mert funkcióban egyformák, mégha az új kapott is egy kis frissítést, inkább vennék egy másik céleszközt, ahogy vettem is.
Nekem triatlonhoz jobb a garmin, maga a telefonos appja kb 20 évvel előrébb jár az Apple puritán tevékenység appjához képest.
De ez csak egy vélemény. Az m400-as polar is jó választás, attól függ mennyit szánnál rá és mennyit használsz ki belőle.Csak néhány extra pl medencében, intenzitás, úszási frekvencia, csapás szám, úszott táv mérése GPS nélkül, pulzus stb.
Ugyanennyi bringán és futás közben is, csak nyilván máshogy.
Nem tudom csinálsz e mást futáson kívül, ha igen, érdemesebb inkább venni egy komolyabb GPS-s órát, a jelenlegi meg maradna elegáns irodai. -
boost
veterán
válasz
Ed Parker #1038 üzenetére
Olvasdd el a 1032-t, ahol felvetettem, hogy meghagynám a Series 1-et, az aranykéket, irodába, ez meg olyan nyári sportos változat lenne, sportoláshoz, futáshoz. Irodába nem kell vízállóság, sem GPS, és előny hogy vékonyabb, mint az új.
Csakaztán nehogy tényleg meglépjem, még idén az 5S-t is elígértem már a páromnak, nézni kell új telót is.
megvárom, hogy lesznek-e használható appok. Avagy használhatók lesznek -e már az appok a watchOS 3-mal.
-
boost
veterán
válasz
majestic #1034 üzenetére
Nem csak olcsóbb, könnyebb is. Jelentősen. Persze van akinél ez hátrány, én szeretem, ha könnyű egy óra. Ezért is hívják sport változatnak. Szerintem is használatfüggő. Az enyémen (alu, arany színű ház, kék szíj; könnyű, de mégis elegáns) speciel nincs sem karc, sem ütés. A tokon és a házon sem. Ráadásul én jobbkezesként a jobb kézen hordom az órát, így elég sokszor beakad mindenhova. Szóval szerintem a sport változatra se jellemző a karcolódás, sérülés. Persze nehéz általánosítani, talán csak nekem volt szerencsém, vagy az arany színen nem látszanak a karcok, nem tudom.
Különben érdemes kicsit visszaolvasni, utóbbi héten párszor már előkerült ez a téma.
-
Ed Parker
nagyúr
válasz
majestic #1034 üzenetére
Ha az ár számít, akkor tkp el is dőlt mit veszel
Nekem az acél tokozású van, nem feltétlen karcolódik, sokkal inkább az ütődések látszanak meg rajta.
De ez nyilván júzer hiba, az üvege makulátlan.
Sztem egy előnye van az Alu tokosnak hogy olcsóbb.
Tudásban mind egyforma, az extra költséggel a dizájnt fizeted meg, vagyis a drágább anyagokat, a zafirüveg minden órán pluszköltséget jelent.
Sztem nézz be egy boltba, rakd fel mindkettőt a kezedre, aztán amelyik tetszik. -
majestic
őstag
Segítséget kérnék!
Vennék a most megjelenő Apple Watch-ból. A kérdésem, hogy az aluminium vagy az acél body-sat vegyem-e? Azt olvastam, hogy az acél tokozásos könnyen karcolódik, mi a helyzet az aluminium tokozással? Mi az előnye és hátránya mindkettőnek?
Astroszürke szíben szeretném venni. Az ára is "kicsit" más, így ez is számíthat...
Előre is köszi a válaszokat!
-
-
boost
veterán
Most elgondolkoztam (hangosan, írásban gondolkodom), hogy mi lenne, ha nem cserélném az arany-kék órát, hanem egy új sportosat (fekete-zöld Nike) vennék a meglévő mellé sportos aktivitásokhoz.
Így lenne egy elegáns, meg egy sportos órám. Ha cserélnék, akkor mindenképp megint az arany-kék-et venném, szerintem az a legszebb, viszont az irodai hordásra nincs szükség vízállóságra, sem GPS-re.Mondjuk akkor meg már ennyiért érdemesebb lenne egy Doxa-t nézni, meg egy Polar M400-as GPS-es sportórát.
-
Süvi
őstag
Akinek több szíj is van a birtokában, attól kérdezném, hogy mennyire van kitalálva arra az óra, hogy rendszeresen legyen a szíj cserélve.
Pl. egyik nap sporthoz az egyik, másik nap öltönyhöz egy másik, harmadik nap egy másik ruhához a harmadik és így tovább.
Bírja vagy előbb/utóbb, inkább hamarabb kikopik?
Köszönöm -
boost
veterán
Az új széria tényleg vastagabb lett 10%-kal? Ez mondjuk elég ciki.
-
tmskvcs
tag
Sziasztok!
Itthon mikor lesz elérhető az új processzoros első generációs óra? Illetve számottevő a sebesség különbség?
A hónapban lehet kihozok egy IPhone SE + Watch kombot ha meg éri. -
Ed Parker
nagyúr
Na most ahogy vesszük, tegyük fel hogy minden rendben van, akkor minimális tévedéssel, de használható a pulzusadat.
De ha nem, akkor vagy többet vagy kevesebbet, vagy pont nem mér, hidd el sok mindennel próbálkoztam és 99óta van pulzusmérős órám, nagyjából értek hozzá
Szóval egy céleszközhez képest pontatlan, ezért nincs köze nagyon a valósághoz.
Ez nem a csuklós mérés hibája, hanem az Apple pancser és rossz algoritmust írnak az órához.
A polar, garmin ezt meg tudta oldani, sokadszori frissítéssel, kezdetben náluk sem volt jó.Az is mérvadó pl hogy alul vagy felül hordod az órát, meg lehet ezt írni rendesen, talán az új vagy a frissítéssel javulni fog.
-
boost
veterán
válasz
Ed Parker #1020 üzenetére
Az, hogy nincs köze a valósághoz, nem igaz. Néztem felmérést, és ahol egyenletes volt a pulzus, azt egész jól lekövette az apple watch. Gondolom van valami algoritmus, hogy milyen gyakran mér, és milyen értékeket vesz valós értéknek, és mit mérési hibának. Ahol ugrándozott a pulzus, azt nem tudta lekövetni, kijelezni az óra.
-
Horovic
aktív tag
Sziasztok!
Futásnál mennyire használható a pulzusmérő? Gondolok arra, hogy ha beizzad alá a kezem, érzékel-e? Milyen a pontossága? Köszönöm! -
Ed Parker
nagyúr
válasz
mZoleee #1009 üzenetére
Nekem az acéltokos van, én eleve a fényes tok miatt választottam, ha neked tetszik a matt Alu, akkor bármely sport változat jó lehet, könnyebbek, olcsóbbak, viszont nem zafirüvegesek.
Az nem karcolódik, maga a fém rész viszont ütésre sérül, de ez az alunál is így lesz.
Tudásra egyformák, az acél picit nehezebb, jobban érződik a csuklón.
Ha van konkrét kérdés tedd fel. -
Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e ezzel kapcsolatban, de remélem igen
Apple Watch 2 vásárláson gondolkodom.. vagyis biztos hogy veszem csak nem tudom melyiket..
Ami biztos hogy 42mm, de nem vagyok teljesen biztos hogy meg ér 200 fontot az hogy alumínium helyett rozsdamentes acél legyen..
Valakinek tapasztalatok? Karcolás, strapabíróság szempontokból?
Segítséget előre is köszönöm!MZ
-
Ed Parker
nagyúr
Sajnos az acél minden csak nem kemény, egy apró ütéssel lehet benne nyomot hagyni. A zafirüveg az jó.
Én akkor vennék akár kerámiatokos veeziót is,ha lenne egy upgrade program, a következő órabél passzolna bele. Nyilván töredék áron.
Ahogy most is csináljak az i6s-sel is 32gb lesz az alap olcsóbban vagy a Watch újabb procival olcsóbban.
Ami azért valljuk be picit szopatás a régi júzerekkel szemben. -
boost
veterán
válasz
Ed Parker #999 üzenetére
Egyetértek, hogy Apple Watchot továbbra sem érdemes drága verzióban megvenni. Szerintem még a keményfémtokosban sem, spéci drága szíjakkal. Ez nem egy svájci óra (pl egy 300 ezres automata Doxa), ami 5-10 év múlva is óra lesz. Ez még mindig egy számítógép, amit évente, kétévente lecserélünk. Most elég mérges lette volna magamra, ha 120.000 helyett mondjuk 240ezret, vagy 300ezret költök rá, és máris elavult volna.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Lítium-ion/Li-ion akkumulátorok
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Nintendo Switch 2
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Napelem
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- További aktív témák...
- ÚJ bontatlan S9 45mm Silver Stainless steel Cellular milanese fémszíj 199.900 azonnal átvehető Deák
- Apple Watch Ultra 2 49mm LTE Megkímélt, Karcmentes, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Apple Watch Ultra 2 49MM Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 99%/p4271
- Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE 45mm, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Szép Apple Watch Ultra 2 49mm TiTanium 97% !! még 3 Hó nemzetközi APPLE GaranciA
- AKCIÓ! Csere-Beszámítás! Gainward Phantom RTX 4070Ti 12GB GDDR6X Videokártya!
- Csere-Beszámítás! Olcsó Számítógép PC Játékra! R5 1500X / RX 570 8GB / 16GB DDR4 / 250SSD + 2TB HDD
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 2nd - i7-7G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD Sérült I W11 I CAM I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ProArt Z790-CREATOR WIFI alaplap garanciával hibátlan működéssel
- LG 27UL500-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged