Új hozzászólás Aktív témák
-
mr.nagy
tag
Pár napja vettem egy ilyen készüléket az edigital.hu-ról, 5% kedvezményes kuponnal 56.990.- ért. Eleve 4.2.2-es android van rajta (Q933RS), így nem kell a frissítéssel bajlódni.
Az elsőt másnap vissza vittem a debreceni üzletbe, mert bár originál csomag volt mégis több hibája volt. Idegen fájlokat találtam rajta (képek, videók), a kijelző üvegje alatt piszok és a sarka karmolódott. Az eladó esküdött, hogy ennél a készüléknél nincs refurbised csomagolás, de ezek szerint mégis. Természetesen a hibák miatt szó nélkül cserélték és ugyancsak egy fóliázott origánál csomagot hoztak ki. Ennél a fenti hibák nincsenek. Némi beszűrődés látható a bekapcsoló gomb átellenes sarkában, de nem vészesés csak a sötét képernyőknél észrevehető. Ha nem rosszabodik ezzel együtt tudok élni! Ajándékba adtak hozzá egy gyári tokot.
A képernyőre nem lehet panasz valóban gyönyörű. A tablet masszív, nem nyikorog, jól egyben van. A wifivel nekem nincs gondom, bár egy kicsit gyengébb mint az előző Nexus 7-esen volt, de nem dobja el a jelet és jó a sebesség is. A külső hangszóró hangereje valóban gyenge és a hangzása sem jó, de film nézéshez, weboldalak videóihoz elég. Megfelelő fülessel tökéletes a zene halgatás is. Az akkuval nincs gondom birja azt amit a leírásokban mondanak.
Ez a képarány jobb internetezéshez, könyv olvasáshoz, World, Excel, PDF megjelenítéshez, mint a 16:9-es. A videók, filmekhez persze jobb a másik de ezzel is tökéletesen nézhetők. Kipróbáltam, a nagyfelbontású avi és mkv fájlokat is rezzenéstelenül lejátsza. A PC-re kötve semmi gond nem volt, a Windows 8.1 rögtön felismerte.
A torrentezés és a letöltés tapasztalatom szerint amik nagyon megfogják a gépet, ilyenkor eszméletelnül belassul. Feltettem a Skype és a Facebook alkalmazásokat is, de mindkettőt le is szedtem mert tragikusan lassúak és fogják a tabot. Bár ez nem a gép hibája, hanem az appok ilyen gagyik! Skype helyett az Imo-t használom, a facebookot pedig böngészőn keresztül nézem.
Játékokat eddig nem nagyon próbáltam, egyedül az NFS Most Wanted-et tettem fel, ez simán röccenés nélkül fut.
Kb. feltettem rá 40 alkalmazást, 1,5Gb zenét és 1,5Gb képet, 1Gb egyéb dokumentumot. Ezek észrevehető lassulást nem eredményeztek, hely is van még bőven alkalmazások telepítésére is és az egyéb saját fájloknak. SD kártyát az előzőek miatt még nem tettem bele.
-
kissbill
tag
szépen mennek rajta a gammák maxon, kivéve a GTA San Andreas , de közepes grafon az is szépen fut
!!!!!!!!!!AMÚGY TIPP !!!!
a Nova launcher-t érdemes telepíteni , sokat gyorsít a rendszeren, sokkal simulékonyabb lesz a menü, a váltások, az indítások , stb és szépen állítható milyen legyen, ami még plusz
-
zsolosz
tag
Bluetotth: van.
R/RS
" az Alcor Zest Q933R és Q933RS között semmilyen lényeges eltérés nincs. Megjelenésben, funkcionalitásban, működésben és felépítésben egyaránt megegyezik. Egyedül az energiaellátási rész került kicsit átdolgozásra, vagyis más alkatrészt építettek be ugyanarra a funkcióra. Ennek következtében a firmware-t is módosítani kellett és így biztonságosabb megkülönböztetett modell jelöléssel forgalmazni, hiszen a firmware-ek nem kereszt kompatibilisek "forrás: www.alcordigital.hu
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! HP Victus 16-D0655NG notebook - i5 10400H 16GB DDR4 512GB+1TB SSD RTX 3060 6GB WIN10
- Apple iPad (9th Generáció) Wi-fi + Cellular, 1 Év Garanciával
- 24" Eizo FlexScan EV2146W, 1920X1200 szép, hibátlan nélkül
- Samsung Galaxy S25 Plus Navy 12/256 GB Újszerű, karcmentes állapotban!
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest