Hirdetés
- iPhone topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Poco X6 Pro - ötös alá
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Az iPhone 17 gáncsolta el a Galaxy S26 Prót?
- Mobil flották
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
wassermann
#6585
üzenetére
Ahogy írtam full muxból megy be egyszerre három
Tehát az összes bemegy most az usb-n, utána ebből az adatmennyiségből a tvheadend az adott csatornához tartozó részt kiválogatja és kiküldi hálózaton oda, ahová a kliensek kérik. Ha nem pipálom be a full muxot, akkor a tunertől csak az megy a pi-re, amit kér a tvheadend. De ez nem tűnt jobbnak, mintha eleve minden átmegy és nem kell változtatnia menet közben.(#6584) sanchomuzax:
már régebben összeraktam ezt, mint set-top-boxot (kijelzővel, távirányítóval), csak szoftveresen nem volt elég megbízható
Kis ismertető [link]
Most a tunerek jól mennek, erre a kártyakezeléssel van baj 
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ OMEN Transcend 14 - 14"2.8K OLED 120Hz - Ultra 7 155H - 16GB - 1TB - RTX 4060 - Win11 - 3 év gari
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO LOQ 15IRX9 notebook - i5 13450HX 32GB DDR5 512GB SSD nVidia RTX 4050 6GB WIN11
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF 160TB+400GB 2U rack - 2xE5-2683v4 (16c/32t),256GB RAM,2x10G NET,HBA330
- Ikea Eilif Paraván, asztali elválasztó
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3590, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Tehát az összes bemegy most az usb-n, utána ebből az adatmennyiségből a tvheadend az adott csatornához tartozó részt kiválogatja és kiküldi hálózaton oda, ahová a kliensek kérik. Ha nem pipálom be a full muxot, akkor a tunertől csak az megy a pi-re, amit kér a tvheadend. De ez nem tűnt jobbnak, mintha eleve minden átmegy és nem kell változtatnia menet közben.


