Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz cigam #32707 üzenetére

    Pedig a Transmission fogyaszt 44%-ot 3,4MB/s-os letöltési sebességnél (WiFi-n). [link]
    Most megnéztem mégegyszer a másolást egy 4 GB-os .iso fájllal Double Commender-ben, és csak 6 MB/s-mal tolja a Raspberry Pi-re. Másolásnál amúgy nem terheli ennyire a CPU-t. [link]
    Akkor a teszted szerint 30-40 Mbit-re képes csak a WiFi-je? :F

    És nem Raspbien van rajta, hanem LibreElec, amit ma frissítettem a legújabbra, így felszabadult a memória nagyrésze, de ugyanúgy terheli nagyon a processzort a torrent.
    De szívesen váltok LibreElec-ről ha van jobb...

    (#32708) weiss: Ezek szerint. :) Nem akartam olyan fájlrendszert amit csak Linux kezel, mert ha adatot kell menteni, akkor csak a szívás lenne vele. De lehet nem volt szerencsés a linkelt képekből kiindulva (20-30%-os CPU terhelés).

    (#32710) Savageboy: Meglehet, hogy a beépített WiFi sem képes többre, de most ez a kisebbik probléma, a lefagyás jobban zavar.
    Egyébként az előbb is volt egy érdekes eset, hogy torrent + online tartalom lejátszásakor úgy ledobta magát a WiFi-ről, hogy csak a router! újraindításával tudott rá ismét csatlakozni. Minden más működött: CEC, filmlejátszás stb. :F
    Ezekkel a nyíltforráskódú szoftverekkel (router-en is az van) úgy látszik nincs szerencsém. :(((

Új hozzászólás Aktív témák