- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- Ez is egy kafa utólagos fejegység - Carpodgo T3 Pro
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Magisk
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
Sequadon #16718 üzenetére
tápellátásra, kontakthibára érzékeny a pi. Ha eldobálja a winyót, akkor gyanús, hogy a tápellátás nem elegendő számára.
transmissionra akkor érdemes szerintem visszatérni, ha a winyó probléma megoldódott, mert lehet az is az eltűnő winyó miatt akad ki.
(#16741) Laca0
az előre definiált mux lista gondolom régi, érdemes kézzel felvenni őket. A network discovery-t meg érdemes kikapcsolni, mert az meg felveszi az ország összes frekvenciáját, amit a muxban leküldenek. Kábeltévén persze más, ott hasznos tud lenni ez a szolgáltatás.Ha usb kábellel megy a táp, lehet hogy csak azt kellene jobbra cserélni. A gyengébb minőségűek képesek egy jó táppal is szivárványozni. Persze lehet, hogy tényleg kevés az a konkrét táp.
Meg tanulságos, amire múltkor felhívták a srácok a figyelmet: az okos töltők hiába sok amperesek, ha "buta" eszköznél lelimitálják a teljesítményüket. Van amelyik 500mA-ra limitál, ha a túloldallalból nem tudja kiolvasni, hogy mennyire képes. Ugyanez persze fordítva is igaz: a raspihez ajánlott 2A körüli buta töltő nem feltétlen tölti gyorsan a telefonokat, mert ott meg a telefon limitálhatja le a felvett áramot, mivel nem tudja kiolvasni a töltőből.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Logitech G923 Driving Force Racing Wheel + Shifter garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude E6540 - i7-4800MQ I 16GB I 500GB I Radeon I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gar
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2036
- Bomba ár! HP ProBook 440 G6 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest