Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz #820 üzenetére

    Nem akartam csapatként betenni őket, mert akkor sosem dolgozom le a hátrányomat pl Veled szemben. Engem nem annyira érdekel az összetett elsőség, inkább a ligáimon belül szeretnék jól szerepelni. :) Így lehet, hogy "várható értékben" kevesebb pontom van, de van reális esélyem arra, hogy a Red Bullosok elé kerüljek, ha a RBR-nek vmi gondja van.

    Azt, meg hogy csakazértsem érzésem van, nem azért mondtam, mert szerintem nem kellenek egy jó csapatba, csupán csak azért, mert már unom őket és szeretnék más utakon járva is hasonlóan jól haladni, mint a könnyű RBR 100 pontosok ;)
    Persze ez most lehetetlennek tűnik, de még nincs minden veszve és addig én nem adom fel. :)

    A RBRt visszarakni öngyilkosság lett volna. Webber nem annyira, bár nagyon gyengus csapatom lett volna 2-3 futamig. De végül nem így döntöttem. RBR pilótám még lehet, hogy lesz, de a csapat (ha csak ki nem esik egyikük vagy mindketten valamikor pl) tuti nem, mert dobogón szeretnék végezni. Inkább indulok gyengébb csapattal, de eséllyel a dobogóra, mint hozzátok hasonló, de garantáltan 10-20 pont/futammal gyengébb konfiggal, ami a kényelmes 5-6. helyre lenne elég. :)

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák