Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Yvorl_

    tag

    válasz letix #162 üzenetére

    Hát Letix bár nem vagyok moderator, de először kissé megdorgálnálak.

    Hogy a túróba lehet biddelgetni, ha halvany lilád sincsen, azzal kapcsolatban mi is történik a végén.
    Nem illik úgy biddelgetni, hogy minden egyébről fogalmad sincsen, mivel a kibiddelt ár sok esetben nagyon csábító, de ha hozzáteszik neked a szállítási és biztosítási költségeket, valamint Amerikából történt vásárlás esetén rádobod az ÁFÁ-t amire jó esélyed van, hogy kiszabják, ha nagy értékű cuccot veszel, akkor már nem is olyan biztos hogy csábitó az a kialkudott ár. És akkor mit csinálsz akkor is megveszed?

    Fizetni, ha már te is emlitette, hogy regisztáltad magad a Paypal-on akkor azzal a legcélszerűbb. CSakhogy a PAypal első regisztráció esetén csak 100 USD ig használható. Ahhoz, hogy ezt a hitelkeretet felszabaditsak verified-é kell válnod, ez úgy történik, hogy levonnak asszem ha jol emleszem 2 USd-t tőled és jó esetben ennek fejébe kapsz egy kódot a hónap végi számlaösszesítődben, amit visszagépelve a Paypalra megszűnik a korlátod. (rossz esetben kicsitt több utánajárás az adott banknál)
    MAjd szépen össze kell kötnöd az ebay accountodat a paypal acountoddal. Es ha mindez megvan akkor szepen ha megnyerted es az eladó felajánlja a paypalos fizetési lehetőséget, és már kialkudtátok a megfelelő postaköltséget (ezt illik előre még a biddelés előtt letisztázni, mert mint említettem nagy pofaraesesektől menthet meg), akkor kapsz az ebaytől egy szamlat ahol ott van hogy pay now arra raklikkelsz es nosza kitolti neked az összegeket es csak konfirmalod es huss mar ki is fizetted.

    Eladó megbízhatóságát 100%-osan sose fogod megtudni egy kis lutri mindig van benne, de jó iránymutató lehet az eladó eladói visszajelzéseinek olvasgatása. És akkor még számolni kell a posták ördögeivel is.
    Pl én eddig kétszer rendeltem nagyobb mennyiségben ruhákat tutinak tűnő eladóktól és eddig mindig meg volt csapolva 10-15%-al az altalam rendelt mennyiseg. (szerintem a posta volt)
    Viszont ellenpeldakent rendeltem nagy erteku szamtech alkatreszeket is es azokat meg nem nyultak meg. :U

    You can't teach new tricks to an old GOD!

Új hozzászólás Aktív témák