Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RealJackal

    csendes tag

    válasz RealJackal #3073 üzenetére

    Nem csak harom configom (illetve 2.5):D Ugy vagyok vele, hogy 2-3 ev mulva ugy is megy az egesz a kukaba, egyiken erdemes kiserletezni, hogy lehet e nyerni vele egy kis sebessegnovekedest (mondjuk 1 evnyi idot:D).

    De a fogepem egy 3.0GHZ s Prescott, ezt gyakorlatilag nem lehet huzni, 3.3 mon mar kohog, de meg elmegy, folotte vagy el se indul, vagy fagyogat. (1GB ram van alatta, meg ket vinyo egy 200 G s sata, meg egy 80 as IDE, meg egy radeon 9600 Pro videokartya)

    Van egy RDRAM os Abit (amirol szo volt), ebbe keresek 2.4 es Northwood magos P4 et (jelenleg buntiben van mert egy 1.8 as willamate hajtja:D), es van egy irodai gep, egy intel
    semminincsrajta 845GVSR, egy 2.8 as cerkaval (ennek a biosaban nem lehet semmit allitgatni, alaplapon meg meg nem jumpereltem (mert lusta vagyok:D), meg alapbol lebutitott az egesz, az Abit meg nem kezeli le, vagyis van egy 2.8 as cerka, ami jol huzhato, anno probalgattam, de nincs mivel:D).

    Es persze van egy 4. bar ezt anyam hajtja egy regi DELL PII es, 98 at elviszi:D

    Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé!

Új hozzászólás Aktív témák