Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    Bazmegdedurva volt!! Ilyet én még nem láttam, biztos mert nem alfődi gyerök vagyok, de 5 perce a csendes csepergélő esőben, rezzenéstelen levegőben egyszercsak hallok valami morajlást ahogy egyre erősödik. Felállok a gép mellől, elhajtom a függönyt, csak erősödik. Nem dörög, nem villámlik, csak morajlik. Egyszercsak mint egy függőleges fal, esküszöm szemmel láthatóan végigrohant a városon valami, de eszméletlen durván, és váratlanul, és olyan lendülettel, hogy éreztem ahogy a 64 lakásos 8 emeletes ház megmozdul alattam. Rögtön utána megtelt mindenfélével a levegő, lábtörlők, zacskók, kukatetők, virágcserepek, faágak, meg minden ami 10 kilónál könnyebb, és totál vízszintesen utaztak a levegőben. A környéken lévő összes ház ablaka 4-5 centis kitéréssel mozgott, a két ház közti nyírfa kb 30°-ban kilengett, azt vártam mikor figyel be a 4.-en valamelyik lakásba. Komolyan mondom, mint valami thrillerben, mikor a gonosz minden előjelzés nélkül átsöpör a városon. Autók hirtelen eltűntek, az emberek a falakhoz lapultak. Volt már sok vihar erre is, völgyváros, és az észak-déli viharok jó erősek, meg Pesten átéltem az augusztus 20.-ait is, de ez más volt, ez csak egy semmiből hirtelen előtűnő szélfal volt, váratlan borzalmas gyors. Nagyon kegyetlen volt na...

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák