- OnePlus 15 - van plusz energia
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Milyen okostelefont vegyek?
- VoLTE/VoWiFi
- Válságmódban a Samsung mobildivíziója
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Mobil flották
- A középkategória egyik legjobb vétele - Dreame L40 Ultra AE
-
Mobilarena
Az objektívekre két nagyon fontos adat jellemző, melyek alapján rendszerint azonnal be lehet őket sorolni. Ezek az objektív fényerejét és gyújtótávolságát jelző számok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pompi
nagyúr
válasz
TOM.......
#2961
üzenetére
"Egyébként annyi, hogy ha más nem is de érdemes megpróbálni a ragasztást...próba szerencse rossz nem történhet"
OK, utoljára írok ezzel kapcsolatban megigérem. Egyik dolog az, hogy a gép meg sem próbál fókuszálni. Ez van pl. ha genuine Canon adapterrel próbálkozik az ember. Ekkor ragasztással rá lehet venni a vázat, hogy próbáljon fókuszálni.
De a fő probléma ott van, hogy 5,6 rekesznél kevesebb fénynél ezek a vázak (középkategóriág bezárólag) már küzdenek a fókuszálással. Ha megfelelőek a fényviszonyok összejöhet az AF, ha nem akkor nem. És ez már nem celuxozás kérdése. Pont. Ugyan már vagy harmadjára írom ezt le ma délután, de ezek szerint még mindig nem világos és hajtogatod ezt a ragasztgatás sztorit. Részemről lezártam a témát.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4411, 100% Akksi
- HP ProBook 450 G8 15,6" i5 1135 G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Xiaomi Redmi Note 14 6/128GB fekete / 2028.01.12 - ig jótállás
- LG UltraGear Gaming Monitorok : UPDATE! 03.13!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


