Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    válasz rob210 #7464 üzenetére

    Mondjuk ezt a nem mennek dolgot cáfolom...illetve attól függ milyet vezettél...a 68 lovas 1.5dci, az valóban halál....a 86 lovas háát azzal éppen el lehet közlekedgetni, de pl. nekem nem kéne. A 106 lovas, meg nagyon is jól megy. kb. 1000-től tölt a turbo, tehát ott az alapjárat és 1100-200 között van egy kis lomhaság (bár benzinesből sem tudsz olyat mutatni, ami alapjárat környékétől úgy húz, mint állat) utána viszont 2500-ig nagyon megy, aztán még bátrabbak erőszakolhatják 3000-4000-ig is. Jó fordulatokon elváltogatva, sokkal jobban megy mint egy szívó 1.6 benzines akármilyen autó. Ja meg van még a 110 lovas Qashqai, amihez volt szerencsém, az is iszonyat jól megy és nagyon jól vezethető. (mármint motor szempontjából, egyébként....mind1)

    NTonee: Fordnak a tdci motorjai, meg különösen szarok....mondjuk abból én is 1.4tdci fiestát vezettem (ez is valami irgalmatlan 68 lovas csoda, tehát nem kell sokra számítani), na azt pl. hajtépve vezettem, olyannyira szörnyű. Nemrég összeakadtam egy 1.6tdci új fókusszal, ....hát mint kiderült az sem megy. ;]
    Meg meglehet nézni a nagyobb motorjaikat 2000tdci, 4-5-6 éves mondeókat, szinte mindegyik kivétel nélkül úgy füstöl, hogy azt elmondani nem lehet.

    Meg nem rég volt szerencsém egy 2.5dci 120lovas Renault Master-hez (hosszított, magasított), meglepő, de az is megy kegyetlenül. Városba nagyon is használható, ott inkább az autó méretei, ami határt szab 1-2 dolognak, viszont pályán már picit hangos, de ott is el lehet vele 130-140-el közlekedni kényelmesen.

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák