Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz FehérHolló #44 üzenetére

    Tudtam, hogy ez lesz a kérdés. :) Miért kellene Magyarországon mutatnom helyet? Ha mindenki csak az itthoni mókás termékpalettákról választhatna alkatrészeket, nem lenne más az adatlapokon, csak Kingmax, Geil Ultra és a Corsair alsókategóriás moduljai. ;) Nem kapcsolódik szorosan a témához, de amikor RAM-okat kerestem, itthon kezdtem el a kutatást. Boltok, telefonok, weblapok, semmi. Ugyanazt árulja mindenki - nem kétlem, biztosan megvan rá az okuk, nyilván a felhasználók 95%-a ezeket az árucikkeket keresi, és nyilván nem fog egy boltos 10 féle 120k-s dual kit-et tartani raktáron. Néhány helyen mondták, hogy esetleg tudnak rendelni, 2-3 hét, és egy talán. Azóta szinte csak webshopokból vásárolok. A mostani moduljaimat megrendeltem péntek este Írországból, és hétfőn délelőtt csöngetett a DHL-es futár. Miért kellene tehát bárhova is mennem Magyarországon, ha 3 kattintással elintézem ez egész ügyletet? A garanciáról nem is beszélve. Itthon egy igazi vesszőfutás általában a hibás cuccok gariztatása, míg, ha egyenesen kiküldöd a gyártónak, a posta költséget ugyan te állod, de általában 1 héten belül küldik a cseredarabot - ez itthon kevsébé jellemző. Sajnos, tegyük hozzá.

    Bocsi az OFF-ért!

    [Szerkesztve]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák