Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Krystal_s #54501 üzenetére

    A NoSquint Plus 56.1-es verziója tökéletesen megy 56.0.2-ön. Én lementettem, ha bármi történik visszatudom tenni.
    Nem hiszem, hogy kívülről irányítva van, egyszerűen egy idő kódot tesz bele és akkor le tud állni.

    "fejlesztő ráállt az új Firefoxra, amin ez a kieg. nem működik már és úgy néz ki nem tudja megcsinálni."

    Én reménykedek, hogy később, esetleg lesz a Firefoxban olyan API-k, amivel megtudja csinálni.

    Különben az is érdekes, hogy az 56.1-e NoSquint Plust leszedte az AMO-ról. Miért? Abban nincs időkód? :F :D

    (#54502) Krystal_s

    Látom megnézted, időkód van benne, ez jó. Hát megvan a fejlesztőről a véleményem. Már az is furcsa, hogy szinte egyáltalán nem kommunikál a felhasználókkal. Nem találtam egy felületet sem, ahol lehetne vele kommunikálni. Amit a program kiad installáláskor, annál megpróbáltam, de semmit nem válaszolt.

    Én sem értem a kódot, de próba szerencse alapján, megpróbálhatod megváltoztatni. Én a megjelölt sor végével kezdeném. A false-t tedd true-ra. Különben lehet, hogy azt is sérültnek írja ki, mert ellenőrző összeget (CRC-t) számol, ami azonnal jelzi azt, ha belenyúltak. Azt a sort is meg kellene keresni, ahol ez (CRC) van kódolva. Ezt vagy átugortatni, vagy törölni kellene., esetleg az újra átírni, de az már nehezebb.

    Bocs én azért nem válaszoltam, mert mindig korán fekszek le, hogy tudjak aludni.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák