Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Penty #48571 üzenetére

    igen, a speed dial !!! :R még a neve is, mint az operában :D

    ez már tudja azt, hogy nem cserélgeti folyton az indítóképeket? mert azzal olyan érzésem van, mint amikor a vak gyereknek minden nap átrendezik a szobáját: kell neki a változatosság... :W

    -és azt már csak félve kérdezem meg, a tudomány időközben nem fedezett fel egy olyan szert, amitől a firefox is tudja a jobb klikk + görgető tabváltást? mint az opera, avant browser és társaik...
    hasonló add on van (Tab Wheel Scroll), ha a tabok fölé viszem az egeret, akkor görgetésre tabot vált, de ez néha szívatós, mert véletlen is odatéved sokszor, amikor olvasok és görgetnék lefelé. a jobb klikk + görgetésnél nincs jobb megoldás... Nobel díjat érdemelne a feltalálója!!!
    sajnos a Tab Wheel Scroll az új firefoxal már nem kompatibilis, ezért a 42.0-ról egyelőre nem tudok frissíteni se...

    @Matthewus: igen, a privát mód ok, csak sarkított példának mondtam, de halál idegesítő, h bedob a gyorshívóba (ami amúgy stratégiailag a legfontosabb felület) egy olyan oldalt, amit csak egyszer nyitottam meg és soha többet nem fogok, és ha bezárom, teszi be helyette a következőt... napokig tartott, mire a véletlen úgy hozta, hogy olyan oldalak kerültek ide, amiket többé-kevésbé használok, és be tudtam rögzíteni... sosem értettem, hogy aki ezt így kitalálta, mi volt a célja vele. (aztán közben megtudtam, hogy vannak gonosz tudósok is :P )

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák