Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutforsz

    aktív tag

    válasz canniball #2229 üzenetére

    Nálam tökéletesen működik az átjelentkezős manőver, és a Firefox beállításai között sem akadtam olyanra, amely szerintem oka lehet a problémádnak.

    Ötletként az merült fel bennem, hogy esetleg a tűzfal lehet sáros az ügyben. Annak idején Win alatt Kerio-t használtam, és annak van tartalomszűrő modulja, mely több kritérium alapján is tudja filterezni a sütiket (is).

    Amikor bejelentkezel a PH!-birodalom oldalai közül bármelyiken, akkor a szerver mindegyik társdomainhez elhelyezi ugyanazt az azonosító (identifier) sütit, nyilván ez biztosítja, hogy átlépés esetén is megismer a rendszer.

    Elképzelhetőnek tartom, hogy a PH!-ra bejelentkezéskor a tűzfalad a másik három domainhez tartozó sütit idegennek tekinti, s így egy esetleges "Filter foreign cookies" szabály értelmében kiiktatja, így amikor átlépsz a Logout-ra, az oldal nem tud azonosítani.

    A fenti pusztán ötletelgetés, de azt mindenképpen javaslom, hogy töröld az összes sütidet, majd jelentkezz be a PH!-ra, s ezután nézd meg a sütikezelőben (Beállítások > Adatvédelem > Sütik megtekintése), hogy van-e logoutos sütid is.

    Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

Új hozzászólás Aktív témák